بیاتومگ مارگات رابی هیچ زمانی را از دست نمی دهد و از هر فرصتی که برایش بوجود بیاید به منظور افزایش اعتبار خود استفاده می کند. از جمله می توان به فیلم Gotham City Sirens اشاره کرد که او قرار است به عنوان نقش اصلی به همراه مجموعه ای از نقش های منفی زن DC در این فیلم حضور داشته باشد. مارگات همچنینی قرار است در فیلم بیوگرافی اسکیت باز آمریکایی تونیا هاردینگ نیز حضور داشته باشد و به نظر می رسد مارگات در این فیلم نسبت به سایر کارهای خود بیشتر بصورت فیزیکی درگیر باشد.

کارگردان فیلم I, Tonya کریگ گیلِسپی (کارگردان فیلم های Lars and the Real Girl و Million Dollar Arm) و فیلم نامه نویس آن استیون راجرز (فیلم نامه نویس فیلم P.S. I Love You) می باشد.

رابی بخاطر این فیلم مجبور به تغییر مدل موهای خود و حتی پوشیدن لباس های دهه ی ۹۰ میلادی می باشد، او همچنین در حال آموزش دیدن برای اجرا روی یخ می باشد که این نشان دهنده ی تعهد او به نقشش است. خلاصه داستان فیلم از این قرار است که:

تونیا هاردینگ زمانی شهرت خود را از دست می دهد که شوهر سابق جف گیلولی با بازی سباستین استن و محافظ شخصی اش قصد حمله به نانسی کِریگِن را دارند، کسی که در سال ۱۹۹۴ نزدیک ترین رقیب تونیا در رقابت های قهرمانی اسکیت نمایشی روی یخ آمریکا بود. کریگن توسط یک مرد مورد حمله قرار می گیرد که فقط به زانوی او آسیب می زند در حالی که به نظر می رسد او قصد داشته تا کاری کند که نانسی نتواند در رقابت های اسکیت شرکت کند.

فیلم I, Tonya در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد، ولی هنوز تاریخ دقیقی برای اکران آن مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *