بیاتومگ – در حالی که فیلم Man of Steel اولین فیلم در حال تحول DC بود، زمان معرفی فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice رسید، تا واقعا نشان دهد که دی سی درگیر چه مسائلی است. این فیلم بیشتر با محوریت بن افلک در نقش بروس وین با نام مستعار بتمن بود. در ابتدا به نظر می رسید بن و این فیلم بتوانند نظر منتقدان را به عنوان یکی از بهترین فیلم ها و بهترین نقش های DC جلب کنند، اما نتیجه ی کار چندان جالب نبود.

این فیلم نه تنها بن افلک را بیشتر به دنیا معرفی کرد بلکه باعث ورود او به فیلم های پرفروش شد. با وجود اینکه فیلم زیاد امیدوار کننده نبود، اما بن می گوید از تجربیاتی که در فیلم Batman V Superman کسب کرده استفاده خواهد کرد و این امید می رود که تجربیات او برای کارگردانی فیلم The Batman مفید واقع شود.

بن در مورد تجربیاتی که در فیلم Batman V Superman آموخته می گوید:

من تجربیات و اطلاعات بسیار زیادی در حین تولید این فیلم یاد گرفتم. من به هیچ وجه قبلا فیلمی با چنین مقیاس بزرگی را نساخته ام. من نمی دانم امروزه تکنولوژی قادر به انجام چه کارهایی است. آخرین فیلم پرفروشی که من در آن حضور داشتم فیلم Armageddon 1998 بود، تکنولوژی از آن زمان تا الان تغییرات زیادی داشته است که این امر تحولاتی در تولید چنین فیلم هایی ایجاد می کند و البته این کار برای من جالب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *