بیاتومگ – استودیوی انیمیشن سازی کمپانی سونی پیکچرز تایید کرده است که برنده ی جایزه ی اسکار جولیا روبرتس (بازیگر فیلم های Eat Pray Love و Valentine’s Day) به عنوان صداپیشه ی کاراکتر اسمورف ویلو در انیمیشن Smurfs: The Lost Village حضور خواهد داشت.

جولیا در این باره می گوید:

اسمورف ها بخشی از فرهنگ ما در زمینه ی انیمیشن هستند. آنها زمانی که من کودک بودم محبوب بودند و حتی زمانی که فرزند من نیز در سنین پایین بود، در جامعه محبوبیت خودشان را حفظ کردند. برای من جالب خواهد بود که به همراه یک تیم جذاب و فوق العاده دوباره بتوانیم مردم را سرگرم کنیم.

در این انیمیشن یک نقشه مرموز باعث می شود تا اسمورفیت و بهترین دوستانش بِرِینی، کِلامسی و هِفتی برای یافتن دهکده ای قبل از جادوگر شیطانی گارگِمال عازم یک مسابقه هیجان انگیز در جنگل های ممنوعه ایی شوند که پر از موجودات عجیب می باشد. با گام گذاشتن در این راه خطرناک و پرحادثه آنها بزرگترین راز تاریخ اسمورف ها را کشف می کنند.

در این انیمیشن صداپیشگانی چون دِمی لِواتو در نقش اسمورفیت، رین ویلسون در نقش گارگمال، جو مانگانیالو در نقش هفتی، جک مک بِرِیِر در نقش کلامسی، دنی پودی در نقش برینی و مَندی پاتِنکین در نقش پاپا اسمورف حضور دارند.

انیمیشن Smurfs: The Lost Village قرار است در ۷ آپریل ۲۰۱۷ (۱۸ فروردین ۱۳۹۶) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *