بیاتومگ – نتفلیکس بلاخره تریلری رسمی برای فیلم بعدی خود The Discovery منتشر کرد.

در فیلم The Discovery بازیگرانی چون روبرت ردفورد (بازیگر فیلم All the President’s Men)، رونی مارا (بازیگر فیلم The Girl with the Dragon Tattoo)، جیسون سیگل (بازیگر سریال How I Met Your Mother)، رایلی کیو (بازیگر Mad Max: Fury Road) و جسی پِلِمونس (بازیگر فیلم Black Mass) حضور دارند و فیلم در مورد یک داستان عاشقانه در دنیایی بعد از مرگ است که از لحاظ علمی ثابت شده است و در نتیجه میلیون ها نفر سعی دارند تا با گرفتن زندگی خود به آن دنیا بروند.

کارگردان فیلم چارلی مک دوول، نویسندگان آن چارلی مک دوول و جاستین لیدر (نویسنده ی فیلم The One I Love) می باشند. تهیه کنندگان فیلم The Discovery نیز الکس اورولوفسکی و جیمز دی استِرن می باشند و کمپانی های Endgame Entertainment و Protagonist Pictures نیز حامیان مالی فیلم هستند. تهیه کننده های اجرایی فیلم نیز جولی گلدستین، لوکاس اسمیت، مایک گدریج، دیمیترا سینگو، هانتر گری، چارلی مک دوول و اریکا هامپسون می باشند.

فیلم The Discovery ابتدا در فستیوال فیلم ساندَنس به نمایش در خواهد آمد و بعدا در روز جمعه در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (۱۱ فروردین ۱۳۹۶) پخش جهانی آن شروع خواهد شد.

شما در زیر می توانید تریلر فیلم The Discovery را مشاهده یا دانلود کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *