بیاتومگ – کمپانی ۲۰th Century Fox تریلر جدیدی برای فیلم Logan که آخرین بازی هیو جکمن در نقش وولورین خواهد بود. منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

اتفاقات فیلم Logan در سال ۲۰۲۴ رخ می دهد، جایی که تولد جهش یافته ها یه شدت کاهش پیدا می کند و مردم علت این اتفاق را نمی دانند. دولت قصد دارد تا با استفاده از این جهش یافته ها یک ماشین مرگبار بوجود بیاورد، در همین حال Logan به عنوان مربی یک دختر جهش یافته که به جای سه پنجه، دو پنجه دارد، ظاهر می شود. البته لوگان سعی دارد تا گذشته و میراث خود را فراموش کند اما با حضور این دختر جهش یافته و نیروهایی که به دنبال او هستند، وولورین دوباره کار خود را شروع می کند.

علاوه بر هیو جکمن در این فیلم بازیگرانی دیگری نیز حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به پاتریک استوارت (بازیگر سری فیلم X-Men)، اریک لا سال (بازیگر فیلم Coming to America)، استیفن مرشنت (نویسنده فیلم Cemetery Junction)، الیس نیل (بازیگر سریال) و الیزابت رودریگز (بازیگر فیلم Miami Vice) اشاره کرد. کارگردانی فیلم لوگان برعهده ی جیمز منگلد است. نویسنده ی فیلم نامه ی این فیلم دیوید جیمز کلی می باشد. این فیلم در ۳ مارس ۲۰۱۷ (۱۳ اسفند ۱۳۹۵) اکران خواهد شد.

شما در زیر می توانید تریلر جدید فیلم Logan (لوگان) را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *