بیاتومگ – طبق خبرهای اعلام شده، یکی دیگر از قهرمان دهه ی ۹۰ میلادی در راه رسیدن به صفحه ی نمایش می باشد. اعلام شده است شبکه ی NBC برنامه دارد که سریالی تازه از کمیک Witchblade بسازد. این کاراکتر ساخته ی برایان هابرلین، مارک سیلورستی، دیوید ووهی و مایکل ترنز می باشد. کارول مندلستون نویسنده ی سریال درام/جنایی CSI به همراه  کارولین دریز، نویسنده ی سریال The Vampire Diaries در حال حاضر بر روی فیلمنامه ی سریال Witchblade کار می کنند.

سریال Witchblade داستان کاراگاه پلیس نیویورک به نام سارا پزنی را روایت می کند، زمانی که او به دنبال شکار یک قاتل سریالی می باشد، متوجه می شود که از طریق یک شی باستانی از قدرت های ابرقهرمانی برخوردار شده است. این شی که به تیغه ی حساس ساحره مشهور است، در طول دوران مختلف وجود داشته و به تصرف زنان مختلف رسیده است. حال این سوال باقی می ماند که آیا در سریال جدید داستان کاراگاه پزنی دنبال می شود یا یک کاراکتر جدید اضافه خواهد شد.

کمیک Witchblade حدود ۲ دهه در جریان بوده است و در سال ۲۰۱۵ در ۱۸۶ شماره ی خود به پایان رسیده است. این شخصیت فراز و نشیب های قابل توجهی در این سال ها داشته است. او هم با کاراکترهای مارول و هم با دی سی ملاقات داشته است.

در گذشته نیز یک سریال اقتباسی از کمیک Witchblade که شامل دو فصل و ۲۴ قسمت می شود برای شبکه ی TNT ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *