بیاتومگ – به احتمال زیاد شما فیلم Poltergeist ساخته ی توبی هوپر در سال ۱۹۸۲ را ندیده اید، اما در  فیلم بازسازی شده ی Poltergeist 2015 را صحنه هایی هست که باید ببینید.

احتمالا دلقک شیطانی در فیلم اول بوده است که عشق بی پایان ما را به ژانر ترسناک معاصر وارد کرده است. در سال گذشته فیلم هایی نظیر Clown و Clowntown و Circus of the Dead را دیده ایم، امسال طرفداران این ژانر نیز برای دیدن تجسم تازه ای از پنی وایز در فیلم بازسازی استفان کینگ به نام IT خیلی هیجان زده اند.

بدون شک یک نقل قول تازه از فیلم Poltergeist و IT به همراه Clowngeist که از کمپانی High Octane pictures می باشد، و نگاهی به یک زن جوان به همراه دوستش می باشد که در بخشش یک شبح سرخابی قرار دارند.

خلاصه ی داستان به این گونه است که زمانی که یک روح شیطانی در بدن یک دلقک شهری را که اِما خانه می نامد را به وحشت می اندازد، اِما که یک دانش آموز کالج است و ترسی فلج کننده از دلقک ها دارد باید با یکی از بدترین ترس هایش رو به رو شود. اِما و دوستش یک به یک بادکنک هایی با تاریخ و زمان دقیقی که او برای کشتن آنها ظاهر می شود، دریافت می کنند. بعد از دریافت بادکنک، اِما متوجه می شود که تنها دو روز فرصت دارد و باید در برابر زمان مبارزه کند تا راهی برای نجات پیدا کند.

بریتنی برلارد (The Sleeper و Fear Itself) نویسنده و ارون میرتس نیز کارگردانی را بر عهده دارد.

تریلر فیلم Clowntergeist

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۳۶۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *