بیاتومگ دیوید آیر نویسنده و کارگردان فیلم Suicide Squad در پاسخ به سوالات مختلف هواداران فیلم در مورد نقش جوکر، اشاره کرده است که اگر زمان به عقب برگردد و دوباره بتواند فیلم را بسازد جیرد لتو و کاراکتر جوکر را شخصیت منفی اصلی فیلم خواهد کرد.

دیوید همچینین می گوید:

من از تمام طرفدارن متشکرم و به درستی می دانم که این فیلم بسیار بحث برانگیز می باشد. من از تمام توانم استفاده کردم تا بتوانم فیلم متفاوتی بسازم که مفهوم زیبایی را در خورد جای دهد.

او در ادامه ی گفته هایش اشاره کرد:

من از کتاب های کمیک برای این فیلم الهام گرفتم، اما قصدم از این کار یک فیلم کاملا اقتباسی نبوده است بلکه دوست داشتم تا فیلم ماجراجویانه باشد و در این راه درسهای زیادی یاد گرفتم. مردم توقعات مختلفی از فیلم دارند همانگونه که هر کدام از آنها از یک کاراکتر خوششان می آید و در مورد آن صحبت می کنند و این کار را برای من سخت تر می کند. همانطور که من از ایرادات فیلم Suicide Squad آگاه هستم، تمام جهان نیز از آن مطلع هستند و هیچ چیز بیشتر از اینکه ببینم کسی زحماتم را نادیده بگیرد من را آزار نمی دهد.

فیلم از لحاظ اقتصادی کاملا موفق بود و توانست کاراکترهای جالبی جدیدی را به مردم و دنیای سینمایی DC معرفی کند.

ای کاش من یک ماشین زمان در اختیار داشتم تا به گذشته برگردم، آنگاه حتما از جوکر به عنوان کاراکتر منفی اصلی فیلم استفاده می کردم و داستان های بیشتری برای او می ساختم. من در این راه درس های خوب و بدی یاد گرفتم. من فیلم سازی و البته ساختن فیلم برای DC را دوست دارم. من کسی هستم که از دبیرستان ترک تحصیل کردم و برای ادامه ی زندگی مشغول رنگ آمیزی خانه های مردم شدم و از شغلی که الان دارم بسیار راضی هستم. من باید در آینده به کاراکترهای مختلف دید ویژه ای داشته باشم، تا دیگر با مشکلاتی مثل جوکر روبرو نشوم.

فیلم Suicide Squad با بودجه ی تقریبی ۱۷۵ میلیون دلار ساخته شد و توانست از مجموع ۳۲۵.۱ میلیون دلار فروش داخلی و ۴۲۰.۵ میلیون دلار فروش بین المللی، ۷۴۵.۶ میلیون دلار فروش جهانی داشته باشد. بعد از پایان اکران این فیلم نیز مشخص شد که دیوید آیر قرار است به همراه مارگات رابی در فیلم بعدی DC یعنی Gotham City Sirens حضور داشته باشد. در فیلم Suicide Squad بازیگرانی چون ویل اسمیت، مارگات رابی، جی کورتنی، جی هرناندز، کِیرن فوکوهارا، کارا دلوین، اَدواله آکینویه آگباجه، آیک بارینهولتز، اسکات استوود و آدام بیچ حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *