بیاتومگ – به تازگی تیزر جدیدی از فیلم King Arthur: Legend of the Sword (شاه آرتور: افسانه ی شمشیر) منتشر شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

فیلم King Arthur Legend of the Sword یک فانتزی اکشن ماجراجویی می باشد که به کارگردانی گای ریچی که هنر حماسی خود را با دیگر در یک ماجراجویی تازه به ارمغان آورده است.

فیلم با بازی چارلی هانام (Charlie Hunnam) در نقش اصلی می باشد، این فیلم یک برداشت نمادین از افسانه ی اکسکالیبور (Excalibur) می باشد که به ترسیم سفر آرتور از خیابان به تاج و تخت می پردازد. وقتی که در بچگی پدر آرتور کشته می شود، عموی آرتور، ورتیگن (جاد لاو) تاج و تخت را تصاحب می کند. آرتور هیچ ایده ای در مورد اینکه واقعا کیست ندارد و حق طبیعی اش از تاج و تخت را نیز دزدیده اند و در کوچه های شهر سرگردان است. اما زمانی که او شمشیری را از یک سنگ بیرون می کشد، زندگی اش دگرگون می شود و مجبور می شود که میراث واقعی خود را اذعان کند، چه دوست داشته باشد چه متنفر باشد.

از دیگر بازیگران این فیلم آسترید برژ فریزبی (فیلم Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)، اریک بانا (فیلم Star Trek و Lone Survivor)، جایمن هانسو (فیلم The Legend of Tarzan و Guardians of the Galaxy) می باشد.

فیلم جدید شاه آرتور نوشته ی جوبی هارولد می باشد که با آکیوا گلدمنز، توبی تانل و گای ریچی در تولید فیلم نقش دارند.

فیلم King Arthur: Legend of the Sword در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۱۲ می ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

تیزر فیلم King Arthur: Legend of the Sword

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *