بیاتومگ – هنوز ۱۱ ماه تا زمانی که کسی بتواند اولین تصاویر از فیلم Star Wars: Episode VIII (جنگ ستارگان: قسمت هشتم) را ببیند مانده است، با این وجود، کمپانی لوکاس فیلم سعی دارد که با انتشار اندک و آرام اطلاعات از این فیلم، بتواند آن را بر سر زبان نگه دارد و فیلم برای اکران مورد انتظار باشد.

اولین مرجعی که این خبر را به طور رسمی اعلام کرده است و عنوان قسمت هشتم این سری فیلم های پر طرفدار را بیان کرده است، سایت طرفداران فیلم های Star Wars (جنگ ستارگان) می باشد، عنوان فیلم هشتم، The Last Jedi (آخرین جدای) خواهد بود.

از این به بعد نام فیلم بعدی رایان جانسون (Rian Johnson)، با نام Star Wars Episode VIII: The Last Jedi (جنگ ستارگان قسمت هشتم: آخرین جدای) شناخته خواهد شد. حال این سوال پیش می آید که این آخرین جدای چه کسی است. به نظر می رسد که این به لوک اسکای والکر که کلیدی برجسته در فیلم The Force Awakens بود و تایید شده است که در این فیلم یک نقش رو به افزایش برای نبرد در برابر اربابان سیث بازی خواهد کرد.

هر چند که عنوان به راحتی می تواند به جنگجوی جوان ری (Rey) اشاره کند، که زمانی که او نیرو را در لحظه ای حیاتی استفاده کرد، نشانه هایی از حضور میدایکورین (midichlorian) در آخرین فیلم پدیدار شد. همچنین یک پیچیدگی دیگر این است که جمع جدای (Jedi) همان جدای می شود، پس ممکن است که آخرین جدای، در اصل آخرین جدای ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *