بیاتومگ – کم کم بوی بحث های داغ در مورد جوایز Oscar (اسکار) به مشام می رسد. با اعلام نامزدهای مراسم اسکار سال ۲۰۱۷، فصل داغ مراسم ها رو به پایان می رود.

نامزدهای اسکار ۲۰۱۷ توسط جنیفر هادسون (Jennifer Hudson)، بری لارسون (Brie Larson)، آمانوئل لوبزکی (Emmanuel Lubezki)، جیسون ریتمن (Jason Reitman)، کن واتانابه (Ken Watanabe) و مدیر آکادمی، شریل بون آیزاک (Cheryl Boone Isaacs) اعلام خواهد شد.

۸۹ مین مراسم اسکار با میزبانی جیمی کیمل، در روز دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۵ صبح برگزار می شود. سایت بیاتومگ از فرش قرمز و مراسم اسکار پوشش کاملی خواهد داشت، پس می توانید آخرین خبرها و تصاویر را از سایت و کانال تلگرام ما دنبال کنید. در زیر می توانید لیست کامل نامزدهای مراسم اسکار را ببینید.

نامزدهای ۸۹ مین مراسم Oscar (اسکار)

بهترین فیلم

  • Arrival
  • Fences
  • Hacksaw Ridge
  • Hell or High Water
  • Hidden Figures
  • La La Land
  • Lion
  • Manchester By the Sea
  • Moonlight

بهترین کارگردان

  • فیلم Arrival – دنیس ویلنیو (Denis Villeneuve)
  • فیلم Hacksaw Ridge – مل گیبسون (Mel Gibson)
  • فیلم La La Land – دیمین چزل (Damien Chazelle)
  • فیلم Manchester by the Sea – کنت لونرگان (Kenneth Lonergan)
  • فیلم Moonlight – بری جنکینز (Barry Jenkins)

بهترین بازیگر مرد

  • کیسی افلک (Casey Affleck) – فیلم Manchester by the Sea
  • اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) – فیلم Hacksaw Ridge
  • رایان گازلینگ (Ryan Gosling) – فیلم La La Land
  • ویگو مورتنسن (Viggo Mortensen) – فیلم Captain Fantastic
  • دنزل واشنگتون (Denzel Washington) – فیلم Fences

بهترین بازیگر مکمل مرد

  • ماهرشالا علی (Mahershala Ali) – فیلم Moonlight
  • جف بریجز (Jeff Bridges) – فیلم Hell or High Water
  • لوکاس هدجز (Lucas Hedges) – فیلم Manchester by the Sea
  • دو پاتل (Dev Patel) – فیلم Lion
  • مایکل شانون (Michael Shannon) – فیلم Nocturnal Animals

بهترین بازیگر زن

  • ایزابل هاپرت (Isabelle Huppert) – فیلم Elle
  • روث نیگا (Ruth Negga) – فیلم Loving
  • اما استون (Emma Stone) – فیلم La La Land
  • ناتالی پورتمن (Natalie Portman) – فیلم Jackie
  • مریل استریپ (Meryl Streep) – فیلم Florence Foster Jenkins

بهترین بازیگر مکمل زن

  • ویولا دیویس (Viola Davis) – فیلم Fences
  • نائومی هریس (Naomie Harris) – فیلم Moonlight
  • نیکول کیدمن (Nicole Kidman) – فیلم Lion
  • اکتیویا اسپنسر (Octavia Spencer) – فیلم Hidden Figures
  • میشل ویلیامز (Michelle Williams) – فیلم Manchester by the Sea

بهترین فیلمنامه ی اصیل

  • فیلم Hell or High Water – تیلور شریدن (Taylor Sheridan)
  • فیلم La La Land – دیمین چزل (Damien Chazelle)
  • فیلم The Lobster – یورگوس لانتیموس و افتیماس فیلیپو (Yorgos Lanthimos, Efthymis Filippou)
  • فیلم Manchester by the Sea – کنث لونرگان (Kenneth Lonergan)
  • فیلم ۲۰th Century Women – مایک مایلز (Mike Mills)

بهترین فیلمنامه ی اقتباسی

  • فیلم Arrival – اریک هایزرر(Eric Heisserer)
  • فیلم Fences – آگوست ویلسون (August Wilson)
  • فیلم Hidden Figures – آلیسون شرودر و تئودور ملفی (Allison Schroeder, Theodore Melfi)
  • فیلم Lion – لوک دیویس (Luke Davies)
  • فیلم Moonlight – بری جنکینز و تارلا آلوین مک رنری(Barry Jenkins, Tarell Alvin McRaney)

بهترین فیلمبرداری

  • بردفورد یانگ (Bradford Young) – فیلم Arrival
  • لینوس سانگردن (Linus Sandgren) – فیلم La La Land
  • گریگ فریزر (Grieg Fraser) – فیلم Lion
  • جیمز لاکستون (James Laxton) – فیلم Moonlight
  • رودریگو پریتو (Rodrigo Prieto) – فیلم Silence

بهترین انیمیشن

  • انیمیشن Kubo and the Two Strings – کمپانی Focus Features
  • انیمیشن Moana  – کمپانی Disney
  • انیمیشن My Life As a Zucchini – کمپانی GKIDS
  • انیمیشن The Red Turtle – کمپانی Sony Classics
  • انیمیشن Zootopia – کمپانی Disney

بهترین مستند

  • فیلم Fire at Sea
  • فیلم I Am Not Your Negro
  • فیلم Life, Animated
  • فیلم O.J.: Made in America
  • The 13th

بهترین فیلم خارجی

  • فیلم Land of Mine – دانمارک – ماریتین زنویلت (Martin Zandvliet)
  • فیلم A Man Called Ove – سوئد – هانس هولم (Hannes Holm)
  • فیلم The Salesman (فروشنده) – ایران – اصغر فرهادی
  • فیلم Tanna – استرالیا – بنتلی دین (Bentley Dean) و مارتین بالتر (Martin Butler)
  • فیلم Toni Erdmann – آلمان – مارن ادی ( Maren Ade)

بهترین موسیقی متن

  • فیلم Jackie – میکاچو (Micachu)
  • فیلم La La Land – جاستین هورویتز (Justin Hurwitz)
  • فیلم Lion – داستین هارولان و هاوشکا (Dustin O’Halloran, Hauschka)
  • فیلم Moonlight – نیکولاس بریتل (Nicholas Britell)
  • فیلم Passengers – توماس نیومن (Thomas Newman)

بهترین آهنگ

  • “Audition” – فیلم La La Land
  • “”Can’t Stop the Feeling!” – انیمیشن Trolls
  • “City of Stars” – فیلم La La Land
  • “The Empty Chair” – فیلم Jim: The James Foley Story
  • “How Far I’ll Go” – انیمیشن Moana

بهترین تدوین فیلم

  • فیلم Arrival – جو والکر (Joe Walker)
  • فیلم Hacksaw Ridge – جان گیلبرت (John Gilbert)
  • فیلم Hell or High Water – جیک رابرتز (Jake Roberts)
  • فیلم La La Land – تام کراس (Tom Cross)
  • فیلم Moonlight – جو مک میلون و نت سندرس (Joi McMillon, Nat Sanders)

بهترین جلوه بصری

  • فیلم Deepwater Horizon
  • فیلم Doctor Strange
  • فیلم The Jungle Book
  • فیلم Kubo and the Two Strings
  • فیلم Rogue One: A Star Wars Story

بهترین طراحی تولید

  • فیلم Arrival – پاتریک ورمیت (Patrice Vermette)
  • فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them – استورات کریگ (Stuart Craig)
  • فیلم Hail Caesar
  • فیلم La La Land – سندی رینولدز واسکو (Sandy Reynolds-Wasco) و دوید واسکو (David Wasco)
  • فیلم Passengers – گای هندریکس دایاس (Guy Hendrix Dyas)

بهترین طراحی لباس و صحنه

  • فیلم Allied – جوانا جانتسون (Joanna Johnston)
  • فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them – کالین اتوود (Colleen Atwood)
  • فیلم Florence Foster Jenkins – کانسولاتا بویل (Consolata Boyle)
  • فیلم Jackie – مادلین فونتین (Madeline Fontaine)
  • فیلم La La Land – مری زوفریس (Mary Zophres)

بهترین گریم و آرایش

  • فیلم A Man Called Ove
  • فیلم Star Trek Beyond
  • فیلم Suicide Squad

بهترین تدوین صدا

  • فیلم Arrival
  • فیلم Deepwater Horizon
  • فیلم Hacksaw Ridge
  • فیلم La La Land
  • فیلم Sully

بهترین میکس صدا

  • فیلم Arrival
  • فیلم Hacksaw Ridge
  • فیلم La La Land
  • فیلم Rogue One: A Star Wars Story
  • فیلم ۱۳ Hours

بهترین مستند کوتاه

  • ۴.۱ Miles
  • Extremis
  • Joe’s Violin
  • Watani: My Homeland
  • The White Helmets

بهترین اکشن زنده کوتاه

  • “Ennemis Intérieurs” – سلیم عزازی (Sélim Azzazi)
  • “La Femme et le TGV” – تایمو ون و گیاکون گادوف (Timo von Gunten and Giacun Caduff)
  • “Silent Nights” – اسکی بنگ و کیم مگنوسن (Aske Bang and Kim Magnusson)
  • “Sing” – کریستوف دیک و آنا اودواری (Kristof Deák and Anna Udvardy)
  • “Timecode” – جوانجو جیمنز (Juanjo Giménez)

بهترین انیمیشن کوتاه

  • Blind Vaysha  – کمپانی National Film Board of Canada
  • Borrowed Time – کمپانی Quorum Films
  • Pear Cider and Cigarettes – کمپانی Massive Swerve Studios and Passion Pictures Animation
  • Pearl – کمپانی Google Spotlight Stories/Evil Eye Pictures
  • Piper – کمپانی Pixar
  • مراسم فیلم هالیوود 2017

    برندگان مراسم فیلم هالیوود ۲۰۱۷

    مراسم جوایز فیلم هالیوود 2017 به میزبانی جیمز گوردون برگزار و برندگان آن اعلام شد. این مرا…
  • نامزد های مراسم گاتهام ۲۰۱۷

    بیاتومگ – نامزد های مراسم جوایز فیلم های مستقل گاتهام ۲۰۱۷ اعلام شده است و فیلم Get …
  • برندگان مراسم امی ۲۰۱۷

    بیاتومگ – ۶۹مین دوره مراسم امی (امی ۲۰۱۷) روز گذشته برگزار شد و برندگان آن نیز اعلام شدند …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz