بیاتومگ – شبکه ی NBC اولین تریلر از نسخه ی فرعی سریال Blacklist (لیست سیاه) را منتشر کرده است. در زیر می توانید اولین تریلر سریال Blacklist: Redemption (لیست سیاه: رستگاری) را مشاهده کنید.

در نسخه ی فرعی سریال، بر روی کاراکتر سوزان اسکاتی هالستد با بازی فامکی یانسن (Famke Janssen) تمرکز شده است. این شخصیت در قسمت ۲۱ فصل ۳ به سریال اصلی وارد شد. سریال اصلی در میانه ی فصل ۴ می باشد.

در نسخه ی فرعی جدید، جهان باید گریزان ترین مجرمان را از لیست قرمز خارج کند تا تیمی از نخبگان تشکیل شود که سعی دارند پس از یک عمر جرم و جنایت علیه دنیا و خسارت زدن به آن، مجددا ارزش خود را بدست بیاورند. به دنبال رستگاری برای گناهان گذشته ی خود، این گروه جدید مشکلات دولت را که قابل لمس نیستند، حل می کند. عامل مخفی لیست سیاه، تام کین (رایان اگولد)، به تیم با استعدادها می پیوندد، سوزان اسکاتی هاگریو (یانسن) همچنان در نقش قاتل کشنده است و کینه جوی تام، ماتیاس سولومن (ایدی گاتجی) نیز هدف آنها برای اشتباهات خطرناک درست و خوب می باشد. همراه با عضو ماهر، نز روئن (تونی سایپرس) و هکر دومونت (آدریان مارتینز)، آنها ماموریت های غیرممکن را بر عهده می گیرند و امیدوارند که روح آسیب دیده ی خود را مداوا کنند.

جون بوکنکامپ، جان آیزندرث و دیوید آمان به عنوان تهیه کننده ی اجرایی و نویسنده می باشند. همچنین جان فاکس و جان دیویس تهیه کننده ی اجرایی می باشند.

سریال Blacklist: Redemption (لیست سیاه: رستگاری) در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۵ (۲۳ فوریه ۲۰۱۷) پخش خواهد شد.

تریلر سریال Blacklist: Redemption

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *