بیاتومگ – کمپانی Fox Searchlight Pictures پوستر تازه ای از فیلم کمدی Table 19 (میز شماره ۱۹) با بازی آنا کندریک منتشر کرده است.

فیلم Table 19 (میز شماره ۱۹) که با بازی آنا کندریک (سری فیلم های Pitch Perfect) می باشد و کارگردانی آن را جفری بلیتز بر عهده دارد در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ (۳ مارس ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

خدمتکار سابق الوییز (کندریک) که بعد از این که از طریق پیام از طرف بهترین مردش طرد می شود، از وظایفش رها می شود و تصمیم می گیرد که سرش را بالا بگیرد و تمام توجهش را بر روی مراسم عروسی قدیمی ترین دوستش متمرکز کند. او خود را در پشت میزی تصادفی در پشت سالن رقص با گروهی از غریبه ها، که بیشتر آنها فقط تاثیر منفی می فرستند، می یابد. زمانی که رازهای هر شخص بر ملا می شود، الوییز از میز شماره ی ۱۹ یک یا دو چیز یاد می گیرد. دوستی به همراه کمی عشق می تواند در بعید ترین شرایط رخ دهد.

نویسنده ی فیلم Table 19 (میز شماره ۱۹)، جفری بلیتز به همراه مارک و جی دوپلاس می باشد. از بازیگران مکمل این فیلم می توان به کریگ رابینسون (فیلم Hot Tub Time Machine)، ژون اسکوییب (فیلم Nebraska)، لیسا کودرو (سریال Friends)، استفان مرچنت (سریال Extras)، تونی رولوری (فیلم The Grand Budapest Hote)، وایات راسل (فیلم ۲۲ Jump Street) و آماندا کرو (سریال Silicon Valley) اشاره کرد.

پوستر فیلم Table 19 (میز شماره ۱۹)

پوستر فیلم Table 19 (میز شماره 19)
پوستر فیلم Table 19 (میز شماره ۱۹)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *