بیاتومگ – اگرچه احتمال کمی وجود داشت که بازیگر فیلم The Detour در فیلم Jurassic World نقش داشته باشد، اما اعلام شده است که دنیلا پینیدا در فیلم جدید جی ای بایونا، حضور خواهد داشت. آخرین فیلم مهمی که پینیدا در آن بازی کرده است می توان به Sleeping With Other People 2015 اشاره کرد، اگرچه او در سریال The Vampire Diaries نیز در نقش سوفی دوراکس حضور داشته است.

تهیه کننده ی فیلم Jurassic World 2 (دنیای ژوراسیک ۲)، بایونا (کارگردان فیلم های The Impossible و A Monster Calls) و فیلم نامه نویسان آن درک کانلی و کالین ترورو می باشند. در فیلم علاوه بر دنیلا بازیگرانی چون، کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، توبی جونز، جاستیس اسمیت و ریف اسپال حضور دارند. فرانک مارشال و استیون اسپیلبرگ نیز تهیه کننگان فیلم هستند. فیلم Jurassic World 2 برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۳ تیر ۱۳۹۷) برنامه ریزی شده است.

بایونا اخیرا گفته است:

هر داستانی متفاوت است و شما برای پیاده کردن آن روی صحنه نیاز به دارید تا عمق مطلب را درک کنید. این نسخه از فیلم Jurassic World به من این امکان را داده است تا علاوه بر کالین ترورو با فیلم سازانی چون فرانک مارشال و استیون اسپیلبرگ همکاری داشته باشم و مطمئنا تبادل اطاعات و گفتگوهای بین ما می تواند روند تولید فیلم را بهبود بخشد و باعث جذاب تر شدن آن شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *