بیاتومگ – به دنبال نامزدی فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) در بخش جلوه های بصری در مراسم اسکار، کمپانی مارول و دیزنی در حال حاضر برای عرضه ی نسخه ی بلوری در ۲۶ بهمن (۱۴ فوریه) کار می کنند.

در مصاحبه ای با کارگردان اسکات دریکسون از او پرسیده شد که آیا عناصر ترسناک ماورالطبیعی کمیک همانند Dracula (دراکولا) و Nightmare (کابوس) جایی در فیلم Doctor Strange 2 یا در دنیای سینمایی مارول که معمولا تخیلی گرا می باشد، دارد.

اسکات دریکسون بیان کرد:

لزوما هیچ چیزی را که قطعا در کمیک دهه ی ۸۰ میلادی می باشد را کنار نمی گذارم اما من فکر می کنم که این یکی از دوران ضعف دنیای کمیک می باشد. ابعاد و فرصت های متناوب از چندگانگی که ما در فیلم اول راه اندازی کردیم، فرصتی بی حد و مرز ایجاد کرده است.

چیزی که من می خواهم بگویم این است که هدف ساخت چیزی که تحت کنترل نباشد یا ساخت چیزی که کمتر از فیلم اول نوآورانه باشد، نیست. کمیک، به خصوص کمیک های دیتکو و لی همیشه به مکان های عجیب و غریب و داستان های غیرمنتظره اشاره می کند. این در حال حاضر در کمیک دکتر استرنج ادامه دارد و واقعا عالی است. پس با این صحبت ها، هیچ چیزی در فیلم Doctor Strange غیر ممکن نیست.من هیچ احتمالی را رد نمی کنم.

بنابراین به نظر می رسد که دریکسون مردد است که مسیر و جهت داستانی Doctor Strange را تایید یا رد کند، همچنین به نظر می رسد که او می خواهد چیزی ترسناک تر از کمیک را به نمایش بگذارد. او در گذشته به این معروف بوده است که علاقه ی خاصی برای ارائه ی Nightmare (کابوس) به عنوان تبهکار فیلم دکتر استرنج دارد، اما این لزوما به این معنی نیست که او این کار را در دنباله ی فیلم انجام خواهد دارد یا می خواهد به ژانری ترسناک تر روی بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *