بیاتومگ – کمپانی های Illumination Entertainment و Universal Pictures اعلام کردند که انیمیشن  Minions 2 در ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) و انیمیشن Sing 2 در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۵ دی ۱۳۹۹) اکران خواهد شد، این در حالی است که تاریخ اکران انیمیشن The Secret Life of Pets 2 از ۱۳ جولای ۲۰۱۸ (۲۲ تیر ۱۳۹۷) به ۳ جولای ۲۰۱۹ (۱۲ تیر ۱۳۹۸) تغییر کرده است.

بعد از فروش خوب نسخه ی اول انیمیشن Secret Life of Pets که در مورد زندگی حیوانات بود، نسخه ی دوم آن نیز تولید خواهد شد. رئیس و موسس کمپانی Illumination، کریس ملدانری و همکار او جنت هیلی این انیمیشن را تولید خواهند کرد. در انیمیشن Secret Life of Pets 2 برایان لینچ به عنوان نویسنده (نویسنده انیمیشن Minions) و کریس رنو به عنوان کارگردان (کارگردان انیمیشن های The Lorax و سری Despicable Me) حضور خواهند داشت. اولین انیمیشن Secret Life of Pets که در سال ۲۰۱۶ اکران شد، ۸۷۵.۵ میلیون دلار فروش جهانی داشت.

انیمیشن Minions در سال ۲۰۱۵ فروش خیره کننده ی ۱.۱۵۹ میلیارد دلاری را به خود اختصاص داد و همچنان یازدهمین فیلم پرفروش تاریخ می باشد. در این انیمیشن مینیون ها در جاهای مختلف به دنبال یک رئیس برای خودشان هستند، اما با کارهای خود تمام ارباب هایی جدیدی که پیدا می کنند را از بین می برند و در انتها آنها باید در بزرگترین چالش تاریخ خود جان گونه ی خود را از خظر نابودی حفظ کنند.

انیمیشن Sing که در آن صداپیشگانی چون متیو مک کانهی، ریز ویترسپون، ست مک فارلن، اسکارلت جوهانسون، جان سی ریلی، تارون اجرتون و توری کلی حضور دارند، ۴۲۹.۸ میلیون دلار فروش داشته است. مجموعه ای همانند دنیای ما، اما با ساکنان حیوان، باستر مون (Buster Moon) با صداپیشگی متیو مک کانهی، یک کوالای شیک که یک تئاتر را بعد از سقوطش اداره می کند. باستر یک حیوان خوشبین به تمام معناست، همچنین او یک ذره پست می باشد که برای نگه داشتن تئاترش هر کاری انجام می دهد. حال او با بر باد رفتن آرزوهایش رو به رو می شود، و فقط یک فرصت دارد که با بر پا کردن بزرگترین مسابقه ی خوانندگی جهان، شکوه قبلی خودش را بازگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *