بیاتومگ – کمپانی FOX در حال حرکت به سوی برنامه ریزی برای ساخت یک سریال X-Men (مردان ایکس) می باشد. بر خلاف سریال جدید Legion (لژیون) که به زودی از شبکه ی FX پخش خواهد شد، این سریال X-Men انتظار می رود که به سری فیلم های X-Men به کارگردانی برایان سینگر و تهیه کنندگی جیم کوری، سایمون کینبرگ، جف لوئب و لورن شولر دانر ارتباطاتی داشته باشد. مت نیکس نیز که سریال Burn Notice و APB را در کارنامه دارد، در نقش نویسنده خواهد بود.

این سریال بدون عنوان  X-Men بر روی دو پدر و مادر معمولی تمرکز دارد که کشف می کنند پسرشان دارای قدرت های جهش یافته می باشد. آنها مجبورند که از دولت ظالم فرار کنند، خانواده به یک شبکه از جهش یافته های زیرزمینی می پیوندد و برای زنده ماندن باید بجنگند.

این سریال توسط کمپانی ۲۰th Century Fox و Marvel تهیه خواهد شد ولی تنها کمپانی فاکس تولید فیزیکی را بر عهده دارد. مدیر فاکس، دیوید من بیان می کند:

توسعه ی محصولات مارول یک اولویت بالا و فرصتی عالی برای ما می باشد و ما از اینکه ببینیم چطور مت نیکس ما را در این دنیای هیجان انگیز رهبری می کند بسیار خوشحالیم. این کمیک، ماجراجویی، احساسی و پیچیده می باشد و دارای عناصر بسیار قوی برای ترسیم است. 

با خدمه ی بسیار درخشان پشت تولید این سریال، قطعا باید انتظار یک سریال جدید عالی، سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشت.

به نظر شما کدام یک از کاراکترهای مردان ایکس در این سریال حضور پیدا خواهند کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *