بیاتومگ – شبکه ی ABC تایید کرده است که سریال The Middle (میانه) برای فصل بعدی تمدید شده است. این خبر امروز و توسط مدیر ABC Entertainment، چنینگ دانگی اعلام شد. از این سریال در حال حاضر ۸ فصل پخش شده است.

دانگی در این مورد بیان می کند:

سریال The Middle (میانه) یکی از استوارترین سریال های شبکه می باشد و به ما در راه اندازی یک شب کمدی بسیار کمک کرده است.

از سال ۲۰۰۹ با شروع پخش سریال The Middle (میانه) کمک زیادی به شبکه ی ABC برای داشتن شبی کمدی در چهارشنبه ها شد. بعد از اینکه پخش سریال از چهارشنبه به سه شنبه تغییر کرد، چندان تفاوتی ایجاد نشد و سریال و شبکه همچنان یکی از بهترین شب های کمدی را داشتند.

برنده ی دو جایزه ی امی، پاتریشیا هیتون در این سریال گرم و شوخ کمدی که در مورد بالا بردن خانواده و کاهش انتظارات است، بازی می کند. فرانکی هِک که میانسال و از طبقه ی متوسط جامعه است و در شهر وسط کشور یعنی اورسون، ایندیانا زندگی می کند، همسری بستوه آمده و مادر سه فرزند می باشد که از شوخ طبعی و بذله گویی خود استفاده می کند تا بتواند خانواده را همچنان استوار نگه دارد. فرانکی به عنوان یک دستیار دندانپزشک کار می کند و شوهر خونسرد او نیز مدیر یک معدن محلی می باشد.

بازیگران سریال، پاتریشیا هیتون، نیل فلین، چارلی مک درموت، ادن شر و آتیکوس شافر می باشند. سریال توسط آیلین هایسلر و دی اَن هالین ساخته و تهیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *