بیاتومگ – در ماه آینده قاتل بازنشسته دوباره به سینما برمی گردد. در فیلم John Wick 2 (جان ویک ۲) کیانو ریوز بعد از اتفاقات نسخه ی اول فیلم در سال ۲۰۱۴ دوباره در صحنه ظاهر خواهد شد. در این فاصله تا اکران فیلم کلیپ جدیدی از جان ویک ۲ منتشر شده است که در آن شاهد حضور کیانو ریوز برای پیدا کردن پوشش مناسب خود در یک خیاطی ایتالیایی هستیم. البته پوستر جدیدی نیز از این فیلم منتشر شده است که در ادامه می توانید، آن را مشاهده کنید.

داستان فیلم از این قرار است که: کیانو ریوز که در John Wick 2014 به عنوان یک قاتل حرفه ای کار فعالیت می کرد و در آخر به نظر می رسید بازشسته شده باشد. او بخاطر همکار سابقش که سعی دارد با توطئه کنترل انجمن بین المللی قاتلین سایه را در دست بگیرد، دوباره به کار سابقش برمی گردد. با توجه به سوگندی که جان خورده بود تا به دوستش کمک کند، او به رم می رود تا با مرگبارترین قاتلان دنیا مقابله کند.

فیلم John Wick: Chapter 2 با بازی ستارگان دیگری چون یان مک شین (بازیگر فیلم Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) و لنس ردیک (بازیگر سریال های Fringe و The Wire)، ریکادو اسکامارچو (بازیگر فیلم Burnt)، لورنس فیشبرن (The Matrix)، رابی رز (Return of Xander Cage و Resident Evil: The Final Chapter)، بریجت موینهان (I, Robot)، فرانکو نرو (Django Unchained) و جان لگوزامو (Romeo + Juliet) در ۱۰ فوریه ۲۰۱۷ (۲۲ بهمن ۱۳۹۵) اکران خواهد شد. اولین فیلم John Wick با بودجه ی تقریبی ۲۰ میلیون دلار تولید شد و توانست مبلغ ۸۶ میلیون دلار فروش داشته باشد، با این حال به نظر می رسد نسخه ی دوم این فیلم به دنبال فروش بیشتری باشد.

درک کولستارد فیلم نامه نویس، چاد استاهلسکی کارگردان و بیسیک ایوانیک تهیه کننده ی فیلم John Wick 2 می باشد.

کلیپ جدید  فیلم John Wick 2 (جان ویک ۲)

دانلود با لینک مستقیم

پوستر جدید فیلم John Wick 2 (جان ویک ۲)

John Wick 2
John Wick 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *