بیاتومگ – شبکه ی CW به تازگی ۶ تصویر از سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) که در آن پر از تبهکارانی از سراسر DC می باشد، منتشر کرده است. در زیر می توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

عنوان قسمت ۱۰ فصل ۲ سریال Legends of Tomorrow به نام The Legion of Doom (لژیون محشر) است و داستان آن به شرح زیر می باشد:

افسانه ها مصمم به پیدا کردن و نجات ریپ (آرتور دارویل) می باشند، اما در ابتدا باید بر روی پیدا کردن محل نیزه ی سرنوشت تمرکز کنند. استین (ویکتور گاربر) فکر می کند که بهترین فرد برای کمک کردن می باشد، اما می داند که ورود و مداخله ی او پر مخاطره می باشد. در همین حال مالکوم مرلین (بازیگر مهمان جان بارومن) و دیمین دارک (بازیگر مهمان نیل مک دانا) متوجه می شوند که تون (بازیگر مهمان مت لتچر) در حال قرار دادن آنها در برابر یکدیگر می باشد. دیگر بازیگران کیتی لوتز، براندون روث، دومینیک پرسل، نیک زانو، فرانز درامه و میسی ریچاردسون-سلرز می باشند.

آرتور دارویل در نقش ریپ هانتر، براندون روث در نقش ری پالمر/اتم، کیتی لوتز در نقش سارا لنس/قناری سفید، ویکتور گاربر و فرانز درامه در نقش پروفسور مارتین استین و جفرسون و دومینک پرسل در نقش مایک روری/موج گرما بازیگران سریال می باشند.

این قسمت از سریال Legends of Tomorrow در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ (۳۱ ژانویه ۲۰۱۷) پخش خواهد شد.

تصاویر سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *