بیاتومگ – مطمئنا خیلی ها مبلغی در حد و اندازه های ۷۵ کیلیون دلار را حتی از نزدیک ندیده اند. این مبلغ برای یک فرد عادی بیشر از تمام پولهایی است که او در کودکی تصور می کرده است و بیشتر از کل درآمد او در طول زندگی اش می باشد. حتی تصور چنین مبلغی نیز کار سختی است. از این صحبت ها معلوم می شود که موضوع خبر ما در مورد سود یا ضرر یک فیلم خواهد بود.

بله، خبر ما از این قرار است، بن افلک در شاهکاری جدید توانست با فیلم خود یعنی Live By Night مبلغ ۷۵ میلیون دلار به کمپانی برداران وارنر ضرر وارد کند!! حال باید دید او تا چه زمانی می خواهد به این روند کارگردانی خود ادامه دهد؟ این کار او ندیده گرفتن تمام اصول اقتصادی برای تولید یک فیلم است.

فیلم Live by Night در مورد جو می باشد، او در دوران پس از جنگ جهانی اول از بوستون به تامپای فلوریدا می رود و در آنجا باعث افزایش فعالیت های مافیایی می شود و در آن محل تبدیل به شخصی مهمی می شود و هر تصمیمی که او می گیرد، هر کاری که او انجام می دهد، عواقب جدی را با خود به همراه دارد، اگرچه جو به ندرت  آنها را پیش بینی کرده است. بن افلک به عنوان فیلم نامه نویس و کارگردان در این فیلم حضور دارد و می توان گفت کار او در Live by Night مقداری درهم به نظر می رسد که همین درهمی نیز به شکست فیلم کمک شایانی داشته است.

با این اوصاف به نظر می رسد بن افلک تعطیلات خوبی را پشت سر گذاشته باشد! و با آمادگی تمام پیش به سمت ساخت فیلم The Batman حرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *