بیاتومگ – پوستر تازه ای از فیلم Ghost in the Shell با بازی اسکارلت جوهانسون منتشر شده است، همچنین انتظار می رود که تریلر جدید نیز در روزهای آینده منتشر شود. این فیلمی رباتی بر اساس فیلم اصلی به همین نام در سال ۱۹۹۵ می باشد.

فیلم Ghost in the Shell 2017 از همان ابتدا بیان می کند که این ایده ی تازه ای است که به سینما آمده است تا فیلم دوستان را شگفت زده کند. بدنه اصلی فیلم در مورد مکالمات فلسفی در مورد آگاهی و موجودیت می باشد، همانند یک قسمت طولانی از سریال WestWorld، اما فیلم یا حداقل تریلر، بیشتر برای پیدا کردن گذشته ی او (اسکارلت جوهانسون) تمرکز می کند.

فیلم بر اساس ویژگی های علمی-تخیلی، یک عملیات ویژه است که یک نوع انسان رباتی رهبری بخش ۹ را به عهده می گیرد، که وظیفه دارند که خلافکاران و افراط گرایان را متوقف سازند، بخش ۹ با ارتشی رو به رو می شود که تنها هدف آنها از بین بردن پیشرفت هانکا روباتیک (Hanka Robotic) در حوزه ی تکنولوژی رباتی می باشد.

فیلم Ghost in the Shell 2017 در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۷ اکران خواهد شد و کارگردان این فیلم روپرت ساندرس (Rupert Sanders) می باشد، از دیگر بازیگران فیلم مایکل وینکوت (Michael Wincott) و مایکل پیت (Michael Pitt) را می توان نام برد.

پوستر فیلم  Ghost in the Shell 2017

پوستر فیلم Ghost in the Shell
پوستر فیلم Ghost in the Shell

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *