بیاتومگ – کمپانی Legendary اعلام کرده است که ستاره ی سریال Stranger Things (اشیا بیگانه)، میلی بابی براون در فیلم جدید گودزیلا به نام Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: شاه هیولاها) بازی خواهد کرد. او قبلا برای بازی در نقش اِلِون در سریال نتفلیکس نامزد مراسم های SAG Award و People’s Choice Award شده بود.

براون جز اولین بازیگرانی است که برای این دنباله اعلام شدند، این فیلم جدید گودزیلا به نویسندگی مایکل دورتی (Trick ‘r Treat و Krampus) و زک شیلد و به کارگردانی مایکل دورتی می باشد.

هنوز نامشخص است که چه طرحی برای این دنباله برنامه ریزی شده است اما قبلا کمپانی سازنده اعلام کرده بود که همانند هیولایی به نام موتو که در فیلم ۲۰۱۴ حضور داشت این امکان و احتمال وجود دارد که هیولاهایی همانند رودان، موترا و شاه گودیراه در فیلم باشند.

این فیلم بخشی از دنیای هیولاهای Legendary و Warner Bros می باشد که شامل فیلم جدید کینگ کونگ به نام Kong: Skull Island که در ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ (۱۰ مارس ۲۰۱۷)  اکران می شود و همچنین فیلم Godzilla vs King Kong که در واقع یک بازسازی دیگر از مقابله ی این دو در فیلم ۱۹۶۲ می باشد و در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۹ می ۲۰۲۰) اکران خواهد شد.

فیلم Godzilla: King of the Monsters در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۹۸ (۲۲ مارس ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد.

فیلم گودزیلا در سال ۲۰۱۴ توانست به کارگردانی گراث ادوارد و با بازی آرون جانسون، کن واتانابه، الیزابت اولسن، سالی هاوکینز و برایان کرانستون به فروش ۵۲۹ میلیون دلاری در سراسر جهان دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *