بیاتومگ – فصل ۴ سریالThe 100 وارد داستانی در مورد فاجعه ی زیست محیطی می شود. در اینجا می توانید هر آنچه که در مورد فصل ۴ سریال لازم است، ببینید.

پوستر

در ابتدا یک پوستر شوم از فصل ۴ سریال داریم. در حال حاضر چیزهایی که به نظر برای کاراکترهای سریال خوب نیست بر روی سیاره ی زمین در حال رخ دادن هستند. پس بار دیگر با شعاری خوش بینانه که بیان می کند، “ما از خاکستر بر می خیزیم.” فصل ۴ سریال باز می گردد. شاید در کل ما فصل ۵ نیز داشته باشیم.

فصل 4 سریال The 100
فصل ۴ سریال The 100

تریلر

همچنین تریلری برای فصل ۴ سریال منتشر شده است و با وجود آن همه خون، بدبختی و نکات ریز که جهان به طور رسمی در حال پایان یافتن است، این به گونه ای به نظر می رسد که بهتر از گذشته است.

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

داستان

جیسون روتنبرگ، تهیه کننده ی سریال در مورد تم اصلی فصل ۴ سریال صحبت کرده و بیان کرده است:

اگر شما نمی توانید پایان دنیا را متوقف کنید، پس چگونه امید را می یابید؟ بعضی افراد به عزیزان خود می پیوند، بعضی تا آخرین نفس خود مبارزه می کنند و برخی نیز فقط به مبارزه دادن ادامه می دهند…این ذات انسان است که ابتدا خانواده و دوستان نزدیک خود را نجات دهیم. آیا شما می توانید چیز کمتری برای خود بگیرد و اجازه بدهید آن به کس دیگری برسد؟

فصل ۳ سریال The 100 کمترین پایداری ممکن را داشت، اما هنوز این یکی از سریال های خوب درام می باشد و لازم نیست که اشاره شود که نیاز به چنین سریال هایی واقعا وجود دارد.

فرصتی پیش آمده و با سازندگان و بازیگران سریال مصاحبه ای شده است، و اطلاعاتی در مورد فصل ۴ سریال بدست آمده است. فصل ۴ سریال The 100 دقیقا از آنجایی آغاز می شود که فصل ۳ به پایان رسید، با نیمی از اسکی کرو در پولیس و نیمی در آرکادیا. این دقیقا به بخشی از صحبت های کلارک در مورد رخ دادن یا ندادن آخرالزمان اشاره می کند.

جیسون روتنبرگ بیان می کند که کلارک در موقعیتی که پدرش برای تصمیم گیری در آرک قرار داشته است، قرار خواهد گرفت. او می گوید:

نقطه نظرات گوناگونی از آنچه که ما باید بگوییم وجود دارد. حال کلارک می داند که دنیا در حال به پایان رسیدن است و او تنها کسی است که از این موضوع آگاه است. او فورا به بلامی می گوید اما او تنها کسی است که می داند و او چه کاری انجام خواهد داد؟ آیا او تمام کار خود را در قسمت اول انجام می دهد یا چون نگران واکنش مردم است، این را به عنوان یک راز نگه می دارد؟ ما با این موضوع زیاد بازی می کنیم، و افراد دیگری هستند که می خواهند همه این را بدانند.

زمانی که در مورد وضعیت ذهنی کلارک و رابطه اش از روتنبرگ پرسیده شد، او پاسخ داد:

حقیقت این است که لکسا عشق زندگی او بوده است ولی کلارک فقط ۱۸ سال دارد. ما رو به جلو حرکت می کنیم، و راهی برای جدا کردن آن از زندگی پیدا می کنیم و شما سعی می کنید و فراموش نمی کنید. شخصی که هرگز فراموش نمی شود… و با این حال ما به گونه ای نیاز داریم که رو به جلو برویم. و به این ترتیب، او در نهایت کار لازم را انجام خواهد داد، اما من نمی خواهم که بگویم که او با کسی رابطه برقرار می کند یا خیر.

روتنبرگ اضافه کرد که شناختن لکسا به آماده شدن کلارک برای آخرالزمان کمک کرده است و بیان می کند:

این حقیقت که کلارک سعی می کند که از قبیله اش فراتر رفتار کند، دقیقا یک نتیجه ی مستقیم از رابطه اش با لکسا می باشد. لکسا به کلارک کمک کرد تا دنیا را متفاوت ببیند و همچنین بر عکس.

کریستوفر لارکین (در نقش مونتی) در مورد تبهکار اصلی فصل ۴ سریال The 100 بیان می کند:

ما یک دشمن ناشناخته قبل از اَلی داشته ایم. او را شکست داد. حال یک دشمن ناشناخته ی بزرگتر وجود دارد، و آن جنگ هسته ای: بخش دو می باشد. انتشار تشعشع و از بین بردن دوباره ی این سیاره می باشد. بنابراین این کمی وحشتناک به نظر می رسد زیرا آخرین بار ما به فضا فرار کردیم و به این دلیل که اکسیژن و بقیه ی لوازم مورد نیاز تمام شد، سقوط کردیم. بنابراین چگونه ما با زندگی کردن در زمین زنده خواهیم ماند، من جوابش را هنوز نمی دانم.

در جای دیگر اکتیویا در این فصل تبدیل به یک قاتل خواهد شد. مری اوجروپولوس بیان می کند:

اوکتیویا آنچه که در آن بهترین است، در این فصل انجام می دهد و آن جنگیدن و کشتن مردم است. او از این کار لذت نمی برد یا خوش حال نمی شود. او فقط می داند که در این کار خوب است. همسالان او یا مکانیک هستند یا دکتر، ولی اوکتیویا دو فصل را سپری کرد تا بفهمد که واقعا کیست. او می داند. او یک جنگجو است..او یک سوراخ بزرگ در قلب خود دارد و سعی کرد که با کشتن پایک آن را پر کند ولی اینطور نشد. بنابراین در فصل ۴ اوکتیویا به یک قاتل تبدیل می شود و با گروهی که بسیار آشنا هستند، همراه می شود.

تاریخ پخش

تاریخ پخش فصل ۴ سریال نیز مشخص شده است و در روز پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ (۱ فوریه ۲۰۱۷) پخش خواهد شد.

بازیگران

تمامی بازیگرانی که باقی مانده اند (و شخصیت آنها کشته نشده است!) برای فصل ۴ باز می گردند که شامل الیزا تیلور (کلارک)، باب مورلی (بلامی)، دِوِن بوستیک (جاسپر)، کریستوفر لارکین (مونتی)، آیزا واشنگتن (جاها)، هنری یان کوسیک (کین)، پیج تورکو (اَبی)، مری اوجروپولوس (اوکتیویا)، لیندزی مورگان (راون) و ریچارد هارمون (مورفی) می شوند.

علاوه بر بازگشت بازیگران اصلی سریال، زک مک گاون (روان) نیز به سریال بازگشته است که به این معنی است که او را در فصل ۴ بیشتر می بینیم.

دیگر بازیگرانی که در این فصل اضافه شدند یا بازگشته اند شامل ساچین ساحل (جکسون)، آدینا پورتر (ایندرا)، چای رامروئن (ایلان)، نادیا هیلکر (لونا)، لوییزا د اولیورا (اموری)، تازیا تلس (اکو)، جارود جوزف (میلر)، چلسی ریست (هارپر مک اینتایر)، کریس شیلدز (دیوید میلر)، جاناتان وایتسل (برایان)، جسیکا هارمون (نیالا)، جانا میتسولا (ویلا)، جوزف جان کولمن (تاگارت)، الکس پنگبرن (هیز) و جسیکا ویلیامز (کنزا) می شود.

جیسون روتنبرگ بیان کرده است که با یک شخصیت جدید در فصل ۴ آشنا می شویم که به نظر می رسد از آن کاراکترهایی است که مردم دوست خواهند داشت.

پشت صحنه

در زیر می توانید چندین عکس مربوط به پشت صحنه ی فصل ۴ از بازیگران و افراد بخش تولید سریال را مشاهده کنید.

نویسندگان

سریال The 100 ممکن است که در شبکه های اجتماعی مورد هجوم نظرات متفاوتی قرار گیرد اما آنها مطمئنا بعضی بروزرسانی هایی انجام خواهند تا سرنخ هایی در مورد فصل آینده بدهند و ما را بیشتر جذب کنند. در زیر دو تصویر که توسط نویسندگان سریال منتشر شده است را می توانید مشاهده کنید.

تصاویر

در زیر نیز می توانید تصاویری از فصل ۴ سریال مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *