بیاتومگ – فیلم جدید جان ویک به نام John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل ۲) با بازی کیانو ریوز نزدیک است که اکران شود، پس با ما همراه باشید تا آنچه که برای این فیلم لازم است از جمله تریلر، کلیپ ها، تصاویر و داستان را ببینید.

با نگاهی به فیلم های اکشنی که در چندین سال اخیر منتشر شده اند، یک نام در میان آنها از بقیه فراتر است و شخصیت اصلی آن هیچ ماسکی نمی زند. در حقیقت من در مورد فیلم جان ویک با بازی کیانو ریوز، یک آقای شیک که چون اراذل و اوباش روسیه ای سگ او را کشته اند و ماشینش را سرقت کردند، تمام آنها را به خاک می سپارد. چندین جنگ برای انگیزه ی یک علت شروع می شوند.

اساسا بازی کردن یک شخصیت که ایجاد شده است تا یک مرگ ساخته شده از گوشت تمام کاراکترهای دیگر شخصیت ها باشد، کیانو ریوز در نقش جان ویک یک موضع ساده دارد، و نگاهی سرد در طی صحنه های اکشن این فیلم به کار می برد. و آنها واقعا به خوبی کار کرده اند تا نیازی به تصویرپردازی کامپیوتری نباشد.

تریلر رسمی

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

کلیپ ها

در زیر می توانید کلیپ های مربوط به این فیلم را مشاهده کنید.

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

تاریخ اکران

فیلم John Wick: Chapter 2 به زودی در سینماها اکران خواهد شد، تاریخ دقیق اکران فیلم در ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ (۱۰ فوریه ۲۰۱۷) می باشد. این روز، به روز ولنتاین نیز معروف می باشد.

بازیگران

این دنباله تمام کسانی که از فیلم اول هنوز نفس می کشند را باز خواهد گرداند. پس اساسا فقط کیانو ریوز، این مک شین و جان لگویزامو می باشد. همچنین لنس ریدیک را که دربان هتل بود را فراموش نکنیم. همچنین بریجت مویناهان نیز که در نقش همسر کشته شده ی جان بود، برای فلش بک در فیلم حضور دارد.

چهره های جدیدی که در فیلم ظاهر خواهند شد شامل رپر و بازیگر کومون (Selma و Suicide Squad)، که نقش بزرگتر یک رییس زن مجرم بی نام را بازی خواهد کرد، همچنین رابی روز نیز در فیلم نقشی نامشخص را خواهد داشت. علاوه بر این، لارنس فیشبرن و پیتر استورمر نیز حضوری در فیلم خواهند داشت.

داستان

خلاصه ی داستان فیلم John Wick: Chapter 2 به این صورت است که :

کیانو ریوز به دنباله ی فیلم سال ۲۰۱۴ خود در نقش جان ویک باز می گردد که یک قاتل افسانه ای است و توسط توطئه ی یکی از همکاران سابق خود مجبور می شود که از بازنشستگی بازگردد تا کنترل تیم قاتلان بین المللی را بدست بگیرد. با سوگند خونی بین آنها، جان به او کمک می کند، به رم سفر کرده و در مقابل مرگبارترین قاتلان جهان تصمیم می گیرد.

با این حال، در مورد ایده های سرگرم کننده ای که انتظار باید داشت، کارگردان و طراح، استاهلسکی و لیچ بیان کردند:

ما ایده هایی برای روزها داشتیم بدون آنکه پلک بزنیم، ما می دانیم که می توانیم اکشن قبلی را بهتر کنیم. این به اهمیت داستان و اینکه شما چقدر کاراکتر را دوست دارید بستگی دارد، که همیشه مهم ترین موضوع بوده است. اگر شما یک اکشن بسیار عالی بسازید و کاراکتری داشته باشید که کسی از آن خوشش نیاید و گیرایی نداشته باشد، شما آن را نگاه نمی کنید. هر ستاره ی بزرگ فیلم های اکشن از رابرت داونی جونیور تا لیام نیسون و هریسون فورد و هر نام دیگری، شما ابتدا آن فرد را دوست داشته اید. اکشن خوب، اکشن بد، شما فقط آنها را دوست داشته اید. پس ما می خواهیم مطمئن باشیم که داستان و کاراکتری داریم که همه آن را دوست دارند، و سپس آن را با یک اکشن تزیین کنیم و من به شما قول می دهم که آن فوق العاده می شود.

پوستر

فیلم John Wick Chapter 2
فیلم John Wick Chapter 2
فیلم John Wick Chapter 2
فیلم John Wick Chapter 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *