بیاتومگ – کریس میلر، کارگردان فیلم در شبکه های اجتماعی خود اعلام کرده است که تولید فیلم Han Solo (هان سولو) به صورت رسمی آغاز شده است و به نام جام سرخ می باشد. در زیر می توانید تصویری که این کارگردان منتشر کرده است را مشاهده کنید.

فیلمنامه ی فیلم Han Solo (هان سولو) را پدر و پسر، لارنس و جان کاسدن نوشته اند و بر روی چگونگی تبدیل شدن هان سولو به یک قاچاقچی، دزد و رذل و روبرو شدن او با لوک اسکای والکر و اوبی-وان کنوبی برای اولین بار در مغازه ای در موس ایسلی تمرکز می کند. همچنین تایید شده که چیوباکا حضوری برجسته در فیلم خواهد داشت، علاوه بر این طبق خبرهای ناموثق، جوناس سواتامو که در فیلم The Force Awakens بود، در نقش چیوباکا بازی خواهد کرد.

این فیلم شامل الدن ارنریچ (فیلم Hail Caesar!) در نقش رذل اصلی، وودی هارلسون (War For the Planet of the Apes) در نقش مربی سولو، دونالد گلاور (Atlanta) در نقش لاندو کارلیسین و نقشی نامعلوم برای ستاره ی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، امیلیا کلارک می باشد.

قرار است که فیلم Han Solo (هان سولو) در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸) اکران شود. این فیلم به تهیه کنندگی لارنس کاسدن و جیسون مک گاتلین و ویل آلگرا می باشد. کارگردانی فیلم را نیز فیل لورد و کریس میلر (فیلم ۲۱ Jump Street و The LEGO Movie) بر عهده دارند.

تصویر فیلم Han Solo (هان سولو)

فیلم Han Solo (هان سولو)
فیلم Han Solo (هان سولو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *