بیاتومگ – طبق گزارشاتی که به تازگی منتشر شده است، لیام نیسون (بازیگر فیلم های The Taken، Silence و The Grey) برای حضور در فیلم اکشن/هیجان انگیز Hard Powder قرار داد امضا کرده است به نظر می رسد شروع این فیلم در فستیوال فیلم برلین در چند ماه آینده باشد.

نیسون نقش نل، یک راننده ی خوب برف روب در یکی از شهرهای کلرادو را بازی می کند که فرزند او به قتل رسیده است. نل برای گرفتن انتقام از مهارت های ویژه ی خود استفاده می کند تا کارتل محلی مواد مخدر و مسئولان آن را پیدا کند و این کار در نهایت باعث جنگ بین مافیای بومی آمریکایی و یک گنگستر به نام وایکینگ می شود.

تصویر بردای فیلم Hard Powder در ماه مارس و در آلبرتا و دیگر شهرهای دیگری در کانادا انجام شود. تهیه کننده فیلم مایکل شامبرگ (تهیه کننده ی فیلم های Django Unchained و Pulp Fiction) می باشد و Hard Powder برای استودیوی اروپایی کانال تولید خواهد شد. این استودیو در گزارشی در مورد نیسون اعلام کرده است:

لیام نیسون نقش یک فرد معمولی را بازی می کند که در طول زمان به یک قهرمان تبدیل می شود، نقش او مثل کلینت استوود در فیلم Unforgiven و یا بروس ویلیس در فیلم Die Hard خواهد بود.

نویسنده ی فیلم فرانک بالدوین (نویسنده ی سریال در حال تولید The Warriors) و کارگردان آن هنس پیتر مولند نروژی می باشد که بازسازی از فیلم Order of Disappearance خود با بازی استلان اسکارشگارد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *