بیاتومگ – تصاویر جدیدی از قسمت دوم فیلم Guardians of the Galaxy منتشر شد. این فیلم به کارگردانی جیمز گان قرار است در ۵ می ۲۰۱۷ (۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران شود. در گالری زیر می توانید تصاویر این فیلم را مشاهده کنید.

در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 بازیگرانی چون، کریس پرت (بازیگر فیلم های Jurassic World و Parks and Recreation) در نقش استار لورد، زوئی سالدانا (بازیگر فیلم های Avatar و Star Trek) در نقش گامورا، دیو بائوتیستا (SPECTRE) در نقش درکس، وین دیزل (بازیگر سری فیلم های زندر کیج و سریع و خشن) در نقش گروت، بردلی کوپر (Joy و American Sniper) در نقش راکت، مایکل راکر (Slither و Jumper) در نقش یوندا، کیرن گیلن (Doctor Who و The Big Short) در نقش نبیولا، شان گان (Guardians of the Galaxy و Gilmore Girls) در نقش کراگلین حضور دارند. علاوه بر بازیگران اصلی که گفته شد، بازیگران جدیدی چون پام کلمنتیف (Oldboy) در نقش مانتیس، الیزابت دبیکی (The Great Gatsby و Everest)، کریس سولیوان (The Knick و The Drop) و کرت روسل (بازیگر فیلم های The Hateful Eight و Furious 7) در نقش ایگو حضور خواهند داشت.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 ۲۰۱۷  که دنباله نسخه اول آن می باشد. ادامه ماجراهای تیمی است که پا به خارج هستی می گذارند. نگهبانان باید برای حفاظت از خانواده ای که به تازگی بدست آوردند، بجنگند تا رمز و راز های پدر واقعی پیتر کوییل را بازگشایی کنند. دشمنان قدیمی تبدیل به دوست شده اند و قهرمانان کلاسیک موردعلاقه ی طرفداران مارول نیز به جمع این قهرمان ها خواهند پیوست.

کارگردان فیلم جیمز گان و نویسندگان جیمز گان، دن ابنت و اندی لنینگ می باشند.

تصاویر جدید فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *