بیاتومگ – شبکه ی AMC یک تیزر تبلیغاتی برای نیمه ی دوم فصل ۷ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) که در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ (۱۲ فوریه ۲۰۱۷) پخش آن شروع می شود، منتشر کرده است. در زیر می توانید این تیزر را مشاهده یا دانلود کنید.

در قسمت جدید به نام Rock in the Roadd، ریک و گروه به یک جامعه ی جدید بر می خورند و به فرمانروا و اهالی آن معرفی می شوند. یک چهره ی آشنا نمایان می شود.

در نیمه ی اول فصل ۷ سریال The Walking Dead دیده شد که ریک (اندرو لینکلن) و گروه توسط نیگان (جفری دین مورگان) از هم شکستند و به طرز وحشیانه ای مجبور شدند که از قوانین و اراده ی او پیروی کنند. نیمه ی دوم فصل ۷ سریال بر روی آماده شدن برای جنگ، جمع آوری تدارکات و افراد برای پایین کشیدن نیگان برای همیشه تمرکز می کند.

گروه ریک بار دیگر متوجه می شود که این دنیا آنچه که فکر کرده بودند نیست. این بزرگتر از آنچه که تصور داشتن می باشد. در حالی که آنها فقط یک هدف دارند و می خواهند نیگان را شکست دهند، اما این کار زیاد آسان نیست. از همه مهمتر اینکه پیروزی بیشتر از الکساندریا نیاز دارد. آنها به افرادی از قلمرو و هیلتاپ نیاز دارند، اما شبیه به احساسی که ریک دارد، ازیکیل (کاری پیتون) و گرگوری (زاندر برکلی) خونریزی نمی خواهند.

متقاعد کردن آنها به چیزی بیشتر از سخرانی نیاز دارد. در این امتداد ریک و گروه باید به جایی بروند تا اسلحه، غذا و جنگجوی تازه بیابند. ما بازمانده های جدیدی را در مکان های باورنکردنی خواهیم دید. ریک و گروه را در آزمایش هایی خواهیم دید که هرگز تجربه نکرده اند. و خیانت هایی از کسانی که مورد اعتماد بودن دیده خواهد شد. ریک با اعتماد به نفس گروه و تعداد زیادی دیگری را با هدف مشترک پایین کشیدن نیگان جمع می کند. ولی هیچ برنامه ای ریزی گروه را برای جنگ تمام عیار با نیگان و ارتشش آماده نخواهد کرد.

تیزر The Walking Dead (مردگان متحرک)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *