بیاتومگ – هفته ی گذشته ی استودیو مارول رسما اعلام کرد که تولید فیلم ابرقهرمانی Black Panther (پلنگ سیاه) شروع شده است که تولید آن در آتلانتا و کره ی جنوبی می باشد. اگرچه با توجه به توضیحاتی که در مورد این فیلم داده شده است، به نظر می رسد که فیلم یک صحنه ی اکشن بزرگ در بوسان کره ی جنوبی دارد، که شامل نقاط دیدنی ساحل گوانگالی، پل گوانگان و بازار ماهی جاگالچی می شود.

کمپانی تولید محلی به نام Mr. Romance Film بیان کرده است:

در یک صحنه ی تعقیب و گریز بین شخصیت اصلی و تبهکاران، فیلمبرداری تقریبا ۱۵۰ ماشین و بیش از ۷۷۰ نفر را درگیر می کند. همچنین علاوه بر این، هلیکوپترها، صحنه های تیراندازی و سر و صدای بیش از اندازه ی ترافیک نیز وجود دارد.

در لیست کامل بازیگران فیلم چهره هایی چون، چادویک بزمن (بازیگر فیلم های Captain America: Civil War و Get on Up)، مایکل بی جردن (Creed و Fruitvale Station)، برنده ی جایزه ی اسکار لوپیتا نیانگو (Star Wars: The Force Awakens و  ۱۲Years a Slavee)،دنای گیررا (بازیگر سریال The Walking Dead و فیلم All Eyez on Me)، مارتین فریمن (سه گانه فیلم هابیت و سریال شرلوک)، دنیل کالویا(Get Out و Sicario)، آنجلا باست (American Horror Story و London Has Fallen)، فورست ویتکر ( The Last King of Scotlandd و Rogue One: A Star Wars Story) و اندی سرکیس (بازیگر فیلم های Avengers: Age of Ultron و Star Wars: The Force Awakenss) حضو دارند.

از جمله بازیگران دیگر فیلم پلنگ سیاه می توان به لتیشا رایت (بازیگر فیلم های Urban Hymn و Glasgow Girls)، وینستون دوک (Person of Interest و Modern Family)، فلورنس کازومبا (Captain America: Civil War و Emerald City)، استرلینگ کی برون ((Whiskey Tango Foxtrot و The People v. O.J. Simpson: American Crime Story) و جان کانی (بازیگر فیلم های Captain America: Civil War و Coriolanuss) اشاره کرد.

پلنگ سیاه در مورد تی چالا می باشد که بعد از اتفافات فیلم Captain America: Civil War به خانه اش برگشته است تا پادشاهی کشور پیشرفته ی آفریقایی خود، واکاندا را برعهده بگیرد. زمانی که دشمن جدیدی پیدا می شود، فرصتی خوبی برای آزمایش پادشاه واکاندا است و او باید کشور خود را از خطر نابودی نجات دهد.

رایان کوگلر، کارگردان فیلم و جو روبرت کول فیلم نامه نویس پلنگ سیاه است. این فیلم در ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) اکران می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *