بیاتومگ – شبکه ی AMC اولین پوستر از فصل ۲ سریال Into the Badlands (به درون سرزمین های بد) را منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید. شروع فصل ۲ سریال از تاریخ ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ (۱۹ مارس ۲۰۱۷) خواهد بود.

در فصل ۲ سریال Into the Badlands (به درون سرزمین های بد) معلوم می شود که سانی و ام.کی جدا و در باد پراکنده شده اند، و هر کدام در مکانی غیرمحتمل زندانی شده اند. در حالی که ام.کی در کشمکش برای کنترل قدرت خودش است، سانی مصمم است تا برای راهش به درون سرزمین های بد مبارزه کند تا خانواده اش را بیابد یا در این راه کشته شود. در سفرشان، کلیپر و کولت توسط یک متحد مرموز و جدید کمک می شوند که انگیزه اش هر چیزی به جز خالص است. در همین حین، ویدو (بیوه) به کار خود برای محکم کردن قدرت در مقابل دیگر بارون ها ادامه می دهد، در حالی که تهدیدی تاریک و مرموز آماده می شود تا از تمام آنها انتقام بگیرد. اتحادها ضربه خوردند، به دوستی ها خیانت شده است و در پایان فصل سانی و ام.کی برای همیشه با تهدید عواقبی ویرانگر زندگی خواهند کرد.

بازیگران سریال دنیل وو (فیلم Tai Chi Zero) در نقش سانی، مارتون سوکاس (فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King) در نقش کویین، آرامیس نایت (فیلم The Dark Knight Rises) در نقش ام کی، اولیور استارک (Luther) در نقش رایدر، امیلی بیکام (۲۸ Weeks Later) در نقش ویدو، اورلا بردی (Dr. Who و Fringe) در نقش لیدیا، سارا بولگر (Once Upon a Time و The Tudors) در نقش جید، الای لونیدس (Parenthood) در نقش تیلدا، مادلین منتوک (Edge of Tomorrow) در نقش ویل، استفان لانگ (فیلم Avatar و Don’t Breathe) در نقش والدو و نیک فورست (Shaun of the Dead) در نقش باجی می باشند.

سریال Into the Badlands ساخته ی آلفرد گاف و مایلز میلار و به تهیه کنندگی نامزد اسکار، استسی شِر و مایکل شِیمبرگ و کارگردانی دیوید دابکین می باشد.

پوستر فصل ۲ Into the Badlands (به درون سرزمین های بد)

فصل 2 سریال Into the Badlands (به درون سرزمین های بد)
فصل ۲ سریال Into the Badlands (به درون سرزمین های بد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *