بیاتومگ – گزارش شده است که کورین هاردی نسخه ی فرعی فیلم The Conjuring (احضار روح) را به نام The Nun (راهبه) کارگردانی خواهد کرد. کورین هاردی قبلا انیمیشن کوتاه Butterfly، فیلم ترسناک The Hallow (توخالی) و موزیک ویدیوهای زیادی را کارگردانی کرده است.

هاردی همچنین برای کارگردانی فیلم The Crow (کلاغ) با بازی جیسون موموا اعلام شده است اما فیلم به دنبال پیدا کردن استودیویی جدید بعد از خروج استودیو از تولید می باشد.

فیلم The Nun (راهبه) نوشته ی گری دابرمن و جیمز وان و به تهیه کنندگی وان و پیتر سافرن می باشد، این فیلم محصول کمپانی New Line Cinema دومین نسخه ی فرعی فیلم The Conjuring (احضار روح) بعد از فیلم Annabelle (آنابل) می باشد.

فیلم The Conjuring (احضار روح) و Annabelle در حال حاضر در فروش جهانی خود ۸۹۵ میلیون دلاری بدست آورده اند. فیلم The Conjuring (احضار روح) در سال ۲۰۱۳ توانست با وجود ۲۰ میلیون دلار هزینه ی ساخت، فروشی ۳۱۸ میلیون دلاری داشته باشد. دنباله ی این فیلم نیز با بودجه ی ۴۰ میلیونی توانست فروش ۳۲۰ میلیونی را تجربه کند، فیلم Annabelle نیز با بودجه ی کمتر از ۷ میلیون دلار توانست در گیشه فروش ۲۵۷ میلیونی را در سال ۲۰۱۴ داشته باشد.

نظرات خود را در مورد فیلم The Conjuring (احضار روح) و The Nun (راهبه) با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *