بیاتومگ – ستاره ی کتاب های کودکان آماده است تا اولین تجربه خود در قالب انیمیشن تجربه کند. انیمیشن Captain Underpants قرار است در تابستان اکران شود و در حال حاضر نیز پوستر تمام صفحه ای از این انیمیشن منتشر شده است که در آن نام صداپیشگان اصلی و تاریخ اکران آن قابل مشاهده است.

کمپانی دریم وورک، اعلام کرده است ساخت این انیمیشن که بر اساس سری کتاب هایی، اثر دو پیلکی می باشد، را از سال ۲۰۱۱ در نظر داشته است. این کتاب ها برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ و در مورد دو کودک بازیگوش (جرج برد و هارولد هاچینز) منتشر شدند. بیش از ۵۰ میلیون نسخه از کتاب های پیلکی در آمریکا وجود دارد، علاوه بر آن، این کتاب ها در ۱۹ کشور دیگر نیز به چاپ رسیده اند که در بعضی از آنها جزو پرفروش ترین کتاب ها نیز می باشند.

دیوید سورن (کارگردان انیمیشن توربو) کارگردان انیمیشن و نیوکولاس استالر (Neighbors و Storks) فیلم نامه نویس آن می باش. در انیمیشن Captain Underpants بازیگرانی چون کوین هارت (بازیگر فیلم های Ride Along و Jumanji) در نقش جرج، توماس میدلدیچ (Silicon Valley وSearch Party) در نقش هارولد، نیک کرول (Loving و Sing) در نقش استاد پاپی پنتس، جردن پله (Key & Peele و Keanu) در نقش ملوین اسندلی و اد هلمز (The Office و The Hangover) در نقش اصلی کاپیتان اندرپنتس حضور خواهند داشت.

این انیمیشن در ۲ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۲ خرداد ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

اولین پوستر انیمیشن Captain Underpants

انیمیشن Captain Underpants
انیمیشن Captain Underpants

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *