بیاتومگ – با ما همراه باشید تا به بررسی باکس آفیس این هفته ی بپردازیم، فیلم Split (شکاف) که دومین هفته ی اکران خود بر روی پرده ی نقره ای را تجربه می کند، توانست با بودجه ی اندک ۹ میلیون دلاری به فروش ۳۲ میلیونی در این هفته دست یابد و در فروش کل از مرز ۸۴ میلیون دلار عبور کند. این فیلم نسبت به هفته ی اول اکران خود، ۳۸ درصد افت فروش داشته است که پیش بینی می شود این روند نیز در هفته ی آینده ادامه پیدا کند و صدر نشینی متزلزلی برای فیلم Split (شکاف) پیش بینی می شود.

در رده ی دوم این هفته ی باکس آفیس نیز فیلم تازه اکران شده ی A Dog’s Purpose (هدف یک سگ) می باشد که در اولین تلاش خود، توانست به رده ی دوم برسد و فروش ۲۲ میلیونی را تجربه کند که به میزان بودجه اش می باشد.

فیلم تازه وارد دیگر این هفته نیز، Resident Evil: The Final Chapter (شیطان مقیم: فصل آخر) می باشد که با فروش ۱۷ میلیونی و بودجه ۴۰ میلیونی می توان گفت که چندان امیدوارکننده ظاهر نشد و ممکن است که شکست سنگینی برای کمپانی باشد.

فیلم رده ی دهم این هفته نیز فیلم Gold (طلا) است که این هفته برای اولین بار اکران می شود، این فیلم با بازی متیو مک کانهی توانست با فروش ۴ میلیونی خود را به سختی به ۱۰ فیلم برتر باکس آفیس برساند. با این اوصاف نباید انتظار داشت که این فیلم را هفته های آینده در ۱۰ فیلم برتر دید.

جدول باکس آفیس

رده بندیفیلمفروش هفتهفروش کلیبودجهتعداد هفته
۱Split۳۲۸۴۹۲
۲A Dog's Purpose۲۲۲۲۲۲۱
۳Hidden Figures۱۹۱۰۹۲۵۶
۴Resident Evil: The Final Chapter۱۷۱۷۴۰۱
۵La La Land۱۶۱۱۰۳۰۸
۶ The Return of Xander Cage۱۱۳۶۸۵۲
۷Sing۷۲۵۸۷۵۶
۸Rogue One: A Star Wars Story۶۵۲۱۲۰۰۷
۹Monster Trucks۴۲۸-۳
۱۰Gold۴۴-۱

 

برای مشاهده ی معرفی فیلم های Gold (طلا)، A Dog’s Purpose (هدف یک سگ) و Resident Evil: The Final Chapter (شیطان مقیم: فصل آخر) اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *