بیاتومگ – اگر شما سریال وایکینگ (Vikings) را مشاهده کرده باشید، می دانید که وایکینگ ها به هنگام نبرد بسیار پر سر و صدا هستند، از طرفی شبکه ی History بیشتر برای مستندهایش شناخته می شود تا سریال هایش، اما در مورد سریال وایکینگ (Vikings) کاملا متفاوت است. این شبکه به طور رسمی تایید کرده است فصل ۵ سریال وایکینگ (Vikings) با ۲۰ قسمت در پاییز بازخواهد گشت.

در فصل ۵ سریال، ستاره ی سابق WWE، آدام کوپلند که به نام Edge شناخته می شود، یکی از بازیگران خواهد بود. کوپلند نقش یک جنگجوی شجاع و قوی را بازی می کند که توسط فلوکی انتخاب می شود تا یکی از رهبران بخشی از وایکینگ ها باشد که قصد سفر به آیسلند و برقراری جامعه ای تازه دارند. همچنین شبکه ی History اعلام کرده است که جاناتان ریس مایرز (The Tudors) در فصل ۵ سریال نیز حضور دارد. تولید فصل ۵ سریال در تابستان شروع خواهد شد.

تاریخ دقیقی برای شروع پخش فصل ۵ سریال وایکینگ (Vikings) اعلام نشده است ولی این سریال به طور معمول در اواخر فوریه (اواخر بهمن و اوایل اسفند) پخش می شود. با توجه به اینکه قسمت پایانی سریال در ۲ فوریه (۱۴ بهمن) پخش شده است، به نظر می رسد که استراحت زیادی برای بازیگران سریال وجود ندارد، برای دنبال کردن خبرهای بیشتری از فصل ۵ سریال با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *