بیاتومگ جرارد باتلر در فیلم اکشن Snow Ponies حضور خواهد داشت. کارگردان این فیلم دیرن پرسکات و فیلم نامه نویس آن پت هیلی می باشد، که قبل از این فیلم سابقه ی حضور در فیلم Blacklist محصول ۲۰۰۶ را داشته اند. کلی مک کورمیک به همراه جرارد باتلر، آلن سیگل و کمپانی جی-بیس مسئول تهیه ی فیلم هستند. نیک میر، مارک شابرگ، پت هیلی و رایان بروکس نیز مدیران اجرایی فیلم خواهند بود. فیلم برداری Snow Ponies از سال بعد شروع خواهد شد. به نظر می رسد با سرمایه گذاری خوب، بازیگران مناسب و فیلم نامه نویسان با تجربه این فیلم بتواند مخاطبان خود را شگفت زده کند.

این فیلم در مورد ۷ مرد سر سخت می باشد که برای تحویل یک بسته ی مرموز یک سفر خطرناک را شروع می کنند. آنها با موانع وحشتانک و راهزنان و قاتلان در طول سفرشان روبرو می شوند و باید بین افتخار و زنده ماندن یک گزینه را انتخاب کنند، در حالی که هیچ کس از راز محموله ی آنها خبر ندارد.

فیلم Snow Ponies نخستین تجربه ی کارگردانی پرسکات می باشد. او بیشتر بخاطر مشاور کارگردان در فیلم های Black Panther، Captain America: Civil War، John Wick و John Wick: Chapter 2 و البته بردن جایزه ی SAG بخاطر کار در فیلم The Bourne Ultimatum شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *