بیاتومگ – با توجه به نزدیک شدن به برگزاری مسابقات سوپر باول (فوتبال آمریکایی) کمپانی های فیلم سازی در حال انتشار تیزرهایی برای پخش در میان این بازی ها هستند. کمپانی والت دیزنی نیز تیزری برای Pirates of the Caribbean 5 (دزدان دریایی کاراییب) منتشر کرده است. این فیلم با نام Dead Men Tell No Tales (مردان مرده هیچ داستانی نمی گویند) می باشد. در زیر می توانید این تیزر را دانلود کنید.

خلاصه ی داستان فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales اینگونه است که کاپیتان جک اسپارو به دنبال ماجراجویی جدید است که شبح یک دزد دریایی قاتل به رهبری کاپیتان سالازار که از مثلث شیطان سالم فرار کرده است قصد کشتن تمام دزدان دریایی از جمله کاپیتان اسپارو را دارد و تنها امید جک پیدا کردن نیزه ی خدای دریا است، شیئی افسانه ای که هر کس آنرا در اختیار داشته باشد کنترل تمام دریاها را نیز در دست خواهد داشت.

ز دیگر بازیگران فیلم دزدان دریایی کارئیب ۵ می توان به کوین ک. مک کیلی در نقش جاشمی گیبز، گلشیفته فراهانی در نقش جادوگر دریایی شانسا، دیوید ونهم در نقش اسکارفیلد و جفری راش در نقش کاپیتان هکتور باربوسا اشاره کرد.

فیلم دزدان دریایی کارائیب ۵ به کارگردانی اسپن سندبرگ و یواخیم رونینگ، فیلم سازان نروژی می باشد و این فیلم در ۵ خرداد ۱۳۹۶ (۲۶ می ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

 تیزر فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *