بیاتومگ – کمپانی Lionsgate دو تیزر از فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل ۲) منتشر کرده است. این فیلم در روزهای آینده اکران می شوند. تاریخ دقیق اکران فیلم در ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ (۱۰ فوریه ۲۰۱۷) می باشد. این روز، به روز ولنتاین نیز معروف می باشد.

این دنباله تمام کسانی که از فیلم اول هنوز نفس می کشند را باز خواهد گرداند. پس اساسا فقط کیانو ریوز، این مک شین و جان لگویزامو می باشد. همچنین لنس ریدیک را که دربان هتل بود را فراموش نکنیم. همچنین بریجت مویناهان نیز که در نقش همسر کشته شده ی جان بود، برای فلش بک در فیلم حضور دارد.

همه چیز در مورد فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل ۲) را اینجا بخوانید

چهره های جدیدی که در فیلم ظاهر خواهند شد شامل رپر و بازیگر کومون (Selma و Suicide Squad)، که نقش بزرگتر یک رییس زن مجرم بی نام را بازی خواهد کرد، همچنین رابی روز نیز در فیلم نقشی نامشخص را خواهد داشت. علاوه بر این، لارنس فیشبرن و پیتر استورمر نیز حضوری در فیلم خواهند داشت.

کیانو ریوز به دنباله ی فیلم سال ۲۰۱۴ خود در نقش جان ویک باز می گردد که یک قاتل افسانه ای است و توسط توطئه ی یکی از همکاران سابق خود مجبور می شود که از بازنشستگی بازگردد تا کنترل تیم قاتلان بین المللی را بدست بگیرد. با سوگند خونی بین آنها، جان به او کمک می کند، به رم سفر کرده و در مقابل مرگبارترین قاتلان جهان تصمیم می گیرد.

تیزر فیلم John Wick: Chapter 2

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

تیزر دیگر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *