بیاتومگ – تیزری تازه از فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) یک تحول جدید در این سری فیلم خواهد بود و در آن شاهد تعریف جدیدی از قهرمان داستان خواهیم بود. انسان ها و تبدیل شوندگان در حال جنگ هستند در حالی که آپتیموس پرایم زمین را ترک کرده است. کلید نجات آینده ی ما در گذشته است، گذشته ی مخفی که از تبدیل شوندگان در روی زمین وجود دارد. نجات دنیای ما بر عهده ی یک گروه غیر ممکن، تشکیل شده از کید یگر (مارک والبرگ)، بامبلبی، یک شخص انگلیسی (آنتونی هاپکینز) و استاد دانشگاه آکسفورد (لورا هادوک) می باشد. در فیلم شاهد رخداد های جدیدی خواهیم بود، قهرمان ها به افرادی خائن و افراد منفی به شخصیتی قهرمان بدل می شوند و از بین ما و آنها فقط یک جهان زنده خواهد ماند.

فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد. نسخه فرعی این فیلم یعنی فیلم بامبلبی در ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۱۳۹۷) و فیلم تبدیل شوندگان ۶ در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ (۷ تیر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

در مورد این فیلم چه نظری دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تیزر فیلم Transformers

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *