بیاتومگ – کمپانی ۲۰th Century Fox تیزرهای سوپر باول فیلم رازآلود A Cure for Wellness (درمانی برای سلامتی) را منتشر کرده است. در زیر می توانید این تیزرها را مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم A Cure for Wellness به کارگردانی گور وربینسکی که فیلم The Ring (حلقه) را در کارنامه ی خود دارد و نوشته ی جاستین هیث (فیلم Revolutionary Road و The Lone Ranger) می باشد. فیلم که در ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ (۱۷ فوریه ۲۰۱۷) اکران خواهد شد، داستان مدیر جوان جاه طلبی با بازی دن دیهان را بیان می کند که به مرکز سلامتی ای ایده آل ولی مرموز در مکانی دوردست در کوه های آلپ سوییس فرستاده می شود تا مدیر عامل کمپانی خود را برگرداند. کم کم او  به درمان های معجزه آسای آبی که در این مرکز ارائه می شود، مشکوک می شود. زمانی که او شروع به باز کردن اسرار وحشتناک آنجا می کند، سلامت عقلانی او مورد آزمایش قرار می گیرد، در همین حال، او متوجه می شود که او نیز همانند دیگر بیماران این مرکز، دچار یک بیماری است که آنها را برای ماندن در آن مکان مشتاق نگه می دارد.

از دیگر بازیگران فیلم A Cure for Wellness جیسون آیزاک (سری فیلم های  Harry Potter) و میا گات (فیلم The Survivalist و Nymphomaniac) می باشد. وربینسکی که آخرین کارگردانی اش فیلم The Lone Ranger (رنجر تنها) می باشد، توسط کمپانی اش به نام Blind Wink Productions، تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارد. از دیگر کارهای مطرح و مهم وربینسکی می توان به کارگردانی سه فیلم اول از سری فیلم های Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب)، فیلم کمدی/درام The Weather Man با بازی نیکولاس کیج و انیمیشن Rango (رنگو) اشاره کرد که در میان آنها می توان به همکاری مکرر وربینسکی با جانی دپ بر خورد.

تیزر فیلم A Cure for Wellness

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

تیزر دیگر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *