بیاتومگ – کمپانی ۲۰th Century Fox تیزر سوپر باول برای فیلم Logan (لوگان) که آخرین بازی هیو جکمن در نقش وولورین خواهد بود، منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

اتفاقات فیلم Logan در سال ۲۰۲۴ رخ می دهد، جایی که تولد جهش یافته ها یه شدت کاهش پیدا می کند و مردم علت این اتفاق را نمی دانند. دولت قصد دارد تا با استفاده از این جهش یافته ها یک ماشین مرگبار بوجود بیاورد، در همین حال Logan به عنوان مربی یک دختر جهش یافته که به جای سه پنجه، دو پنجه دارد، ظاهر می شود. البته لوگان سعی دارد تا گذشته و میراث خود را فراموش کند اما با حضور این دختر جهش یافته و نیروهایی که به دنبال او هستند، وولورین دوباره کار خود را شروع می کند.

علاوه بر هیو جکمن در این فیلم بازیگرانی دیگری نیز حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به پاتریک استوارت (بازیگر سری فیلم X-Men)،اریک لا سال (بازیگر فیلم Coming to America)، استیفن مرشنت (نویسنده فیلم Cemetery Junction)، الیس نیل (بازیگر سریال) والیزابت رودریگز (بازیگر فیلم Miami Vicee) اشاره کرد. کارگردانی فیلم لوگان برعهده ی جیمز منگلد است. نویسنده ی فیلم نامه ی این فیلم دیوید جیمز کلی می باشد. این فیلم در ۳ مارس ۲۰۱۷ (۱۳ اسفند ۱۳۹۵۵) اکران خواهد شد.

کارگردان فیلم جدید ولورین بیان کرده است که فیلم Logan به طور رسمی رده ی سنی ۱۷+ دریافت کرده است. این فیلم به دلیل داشتن صحنه های خشونت آمیز، گفتار کلی و کمی برهنگی این رده را بدست آورده است.

در مورد آخرین حضور هیو جکمن در نقش ولورین چه نظری دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تیزر فیلم Logan

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *