بیاتومگ – کمپانی Paramount Pictures تیزری برای فیلم Baywatch 2017  (دیده بان خلیج) با بازی دواین جانسون (San Andreas) و زاک افرون (Mike and Dave Need Wedding Dates) برای پخش در بین مسابقات سوپر باول منتشر کرده است. در زیر می توانید این تیزر را مشاهده یا دانلود کنید.

در فیلم ستاره های دیگری مثل الکساندرا داداریا (San Andreas)، پریانکا چوپرا (Quantico)، جان باس (Loving)، کلی رورباک (Broad City)، ایلفینیش هیندرا (Oldboy)، هانابیل بورس (Broad City) و چند بازیگر معروف دیگر، نیز دیده می شوند.

فیلم Baywatch رویداد تلویزیونی دهه ۹۰ میلادی را دوباره به صفحه ی نمایش باز می گرداند با داستانی که نجات غریق میچ بوچنون (جانسون) که با نیروی تازه وارد عجول و گستاخ (افرون) رو به رو می شود. با هم آنها یک طرح محلی جنایی که خلیج را تهدید می کند، کشف می کنند. با این شخصیت ها و بازیگر می توان انتظار کلی سرگرمی را داشت.

این فیلم در ۶ خرداد ۱۳۹۶ (۲۶ می ۲۰۱۷) اکران خواهد شد. کارگردان فیلم Horrible Bosses (رییسان وحشتناک) و Identity Thief (دزد هویت)، ست گوردون این فیلم را کارگردانی خواهد کرد و تهیه کنندگان آن دواین جانسون، مایکل برک، گرگ بونان، بو فلین، دنی گارسیا، ایوان ریتمن و داگلاس شوارتز می باشند.

در مورد فیلم Baywatch 2017 (دیده بان خلیج) چه فکری می کنید. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تیزر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *