بیاتومگ – شبکه ی FX اعلام کرده است که برنده ی جایزه ی گلدن گلوب، آنت بینیگ به بازیگران Katrina: American Crime Story (کاترینا: داستان جنایت آمریکایی) که فصل دوم از سریال تحسین شده و برنده ی جایزه از رایان مورفی، نینا جاکوبسن و برد سیمپسون می باشد، اضافه شده است.

بنینگ همچنین برای دریافت یک جایزه ی امی و چهار اسکار نامزد شده بوده است، او کاتلین بلانکو، فرماندار ایالت لوییزیانا قبل و بعد از طوفان کاترینا را به تصویر می کشد. سریال در ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

در سریال Katrina: American Crime Story (کاترینا: داستان جنایت آمریکایی)، رایان مورفی، نینا جاکوبسن و برد سیمپسون به عنوان تهیه کننده ی اجرایی خواهند بود، این سریال توسط Fox 21 Television Studios و FX Productions تولید می شود.

اولین فصل از این سریال به نام The People v. O.J. Simpson: American Crime Story (مردم در برابر او.جی سیمپسون: داستان جنایت آمریکایی) بود که نامزد ۲۲ جایزه ی امی و برنده ی ۹ جایزه شد. این سریال همچنین برنده ی ۲ جایزه ی گلدن گلوب شد.

این سریال یکی از سریال های دارای بیشترین انتقاد در سال ۲۰۱۶ بود و هر قسمت آن بیش از ۱۴ میلیون بیننده داشته است. فیلم جدید بنینگ نیز به نام ۲۰th Century Women (زنان قرن بیستم) می باشد که به تازگی اکران شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *