بیاتومگ – با ما همراه باشید تا نگاهی عمقی به فیلم Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر) بکنیم. در این متن می توانید از تریلر و تیزر فیلم تا خلاصه ی داستان و توضیحاتی در مورد کاراکترها را مشاهده کنید.

آخرین بروزرسانی : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶

فیلم Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر) دنباله ی فیلم Fifty Shades of Grey (پنجاه سایه ی خاکستری) است و بار دیگر با بازی داکوتا جانسون و جیمی دورنن است و انتظار می رود که هزینه ی زیادی برای ساخت آن صرف شده باشد. این فیلم ها در واقع از روی رمانی به همین نام ساخته شده اند.

تریلر

کمپانی Universal Pictures تریلری برای این فیلم منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۷۲۰

تیزر

در زیر می توانید تیزری که در ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ برای این فیلم منتشر شده است را مشاهده یا دانلود کنید.

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

تاریخ اکران

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر) در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ (۱۲ فوریه ۲۰۱۷) که به روز ولنتاین نیز معروف است، اکران می شود.

داستان

در حالی که کریستین با شیطان های درونی خود در حال مبارزه می باشد، آناستازیا باید با حسادت و خشم زنانی که قبل از او با کریستین بوده اند، مقابله کند.

پوستر

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)
Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

لیست آهنگ های فیلم

طبق گزارشی مشخص شده است که خواننده هایی چون زِین، تیلور سوئیفت، سیا، جان لِجِند، نیک جوناس و چندین خواننده ی دیگر با کارهای خود این فیلم را پوشش خواهند داد. لیست کامل آهنگهای فیلم Fifty Shades Darker به شرح زیر می باشد:

 • آهنگ I Don’t Wanna Live Forever از ZAYN و Taylor Swift
 • آهنگ Not Afraid Anymore از Halsey
 • آهنگ Pray از JRY
 • آهنگ Lies in the Dark از Tove Lo
 • آهنگ No Running From Me از Toulouse
 • آهنگ One Woman Man از John Legend
 • آهنگ Code Blue از The-Dream
 • آهنگ Bom Bidi Bom از Nick Jonas و Nicki Minaj
 • آهنگ Heliumاز Sia
 • آهنگ Cruise از Kygo
 • آهنگ The Scientist از Corinne Bailey Rae
 • آهنگ They Can’t Take That Away From Me از Jose James
 • آهنگ Birthday از JP Cooper
 • آهنگ I Need a Good One از The Avener
 • آهنگ Empty Pack Of Cigarettes از Joseph Angel
 • آهنگ What Would It Take از Anderson East
 • آهنگ ? What Is Love از Frances
 • آهنگ On His Knees از Danny Elfman
 • آهنگ Making It Real از Danny Elfman

بازیگران

علاوه بر جیمی دورنن و داکوتا جانسون و بازیگران مارسیا گی هاردن، جنیفر هالی، ویکتور راسوک، لوک گرایمز، ریتا اورا، الوییز مامفورد و مکس مارتینی، بازیگرانی همچون برنده ی اسکار کیم بسینگر، بلا هیتکوت و اریک جوهانسون نیز اضافه شدند.

فیلم به کارگردانی جیمز فولی (Fear, House of Cards) و به تهیه کنندگی مایکل د لوکا، دینا برونیتی و مارکوس ویسکیدی همراه با ای ال جیمز می باشد. فیلمنامه نیز نوشته ی نایال لانارد است.

کاراکترها

در زیر می توانید تمامی کاراکترهای فیلم را به همراه توضیحی در مورد نقش شان در فیلم مشاهده کنید.

آناستازیا استیل

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

داکوتا جانسون نقش آنا، یک شخص بی گناه که با یک فرد با نفوذ و بزرگ به نام کریستین گری در فیلم اول ملاقات می کند. کریستین او را گمراه می کند و از او می خواهد تا با امضای یک قرارداد، مطیع او شود. هر چند که آنها در مورد قرارداد بحث کردند، ولی سرانجام غرق در عشق شدند. آناستازیا با برخی از علایق کریستین کنار می آید ولی او نمی تواند با صدمه دیدن خود کنار بیاید. در پایان فیلم آنها از یکدیگر جدا می شوند. همانطور که شما در تریلر می توانید مشاهده کنید، او در فیلم دوم موافقت می کند که بار دیگر با او بیرون برود و آنها عشق خود را برگرداندند. فردی از گذشته و رییس جدیدش و یک زن از گذشته ی کریستین زندگی و عشق آنها را تهدید می کند.

کریستین گری

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

جیمی دورنن نقش یک تاجر ثروتمند به نام کریستین گری را بازی می کند. کریستین دوران کودکی وحشتناک داشته است و باعث ضربه دیدن او از لحاظ روحی و سبک زندگی شده است. او عشق نمی خواهد و تا زمانی که با آناستازیا آشنا نشده بود، فکر می کرد که نمی تواند با کسی ارتباط عاشقانه برقرار کند. در زمانی جوانی روابط خاصی را تجربه کرده است. او بر روی کار خیلی تمرکز می کند و در اولین ملاقات با آنا گرمای کمی نشان می دهد ولی مجموعه ای از تغییرات رخ می دهد. کریستین تمام حرکات او را زیر نظر می گیرد، به حساب های بانکی اش دسترسی پیدا می کند، هر جایی که او هست خودش را نشان می دهد و حتی کمپانی ای که آنا در آن کار می کند را می خرد، بنابراین کریستین می تواند او را کنترل کند. او با خانواده اش از جمله مادرخوانده، پدر، برادر و خواهرش بسیار صمیمی است، اما او همیشه یک نقطه ی سیاه در خانواده بوده است. او عاشق آنا شده است و بر روی احساساتش کار می کند و در مورد علایق خاصش نیز تصمیم دارد که تجدید نظر کند.

النا لینکلن

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

کیم بسینگر نقش النا لینکلن را بازی می کند، و زمانی که آنا می فهمد که وقتی النا جوان بوده است با کریستین رابطه داشته است و او کسی است که کریستین را وارد چنین علایق خاصی کرده است، او  را خانم رابینسون می نامد. النا و کریستین دوست باقی می مانند و النا به احساسات کریستین نسبت به آنا حسادت می ورزد. او سعی دارد که کریستین را کنترل کند و با خواسته ی آنا برای نجات کریستین (با توجه به شنیده ها در تریلر) مقابله کند. النا دوست مادر کریستین است و برای سال ها با خانواده ی وی ارتباط داشته است.

الیوت گری

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

لوک گرایمز نقش برادر خوانده ی کریستین به نام الیوت را بازی می کند. او دوست داشتنی است و به برادر خود اهمیت زیادی می دهد. او از دیدن کریستین با یک دوست دختر بسیار هیجان زده است و در حال حاضر الیوت با بهترین دوست آنا قرار می گذارد. او خلق و خویی کاملا متفاوت با کریستین دارد، و اغلب سعی می کند تا با شوخی او را از حالت تاریک بیرون بیاورد.

کاترین کاوانا

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

الوییز مامفورد نقش بهترین دوست و هم اتاقی آنا به نام کیت را بازی می کند. آنا زمانی که برای مصاحبه به جای کیت رفته بود با کریستین ملاقات کرد. کیت اجتماعی و خشن و بی ادب، و بر خلاف آنای خجالتی می باشد. او با برادر خوانده ی کریستین به نام الیوت قرار می گذارد. او در مورد اینکه آنا توسط ژست های بزرگ کریستین پایمال می شود، نگران است. او اغلب در مورد چیزهایی به او هشدار می دهد، مثلا اینکه یک ماشین به عنوان یک هدیه از طرف کسی که فقط کمی او را می شناسی یک چیز زیادی است.

جک هاید

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

اریک جانسون نقش رییس آنا، جک هاید را بازی می کند. آنا به عنوان دستیار شخصی وی در انتشارات مستقل سیتادل (SIP) استخدام شده است، این شرکتی است که کریستین بدون اطلاع آنا یا جک آن را خریده است. او به طور مداوم سعی دارد که با آنا ارتباط برقرار کند و اظهارات زشتی در مورد کریستین بیان می کند. همانطور که در تریلر دیده می شود، پیشرفت او خیلی کم است.

لیلا ویلیامز

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

بلا هیتکوت نقش لیلا ویلیامز را بازی می کند. او یکی از کسانی است که قبلا با کریستین رابطه داشته است و خود را در نزدیک آنا نگه می دارد. او کمی سست می باشد و می خواهد بداند که چرا آناستازیا توانسته است کریستین را اسیر خود کند وقتی که هیچ کدام از افراد قبلی نتوانسته اند.

گریس ترولیان-گری

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

مارسیا گی هاردن نقش دکتر گریس ترولیان-گری، مادر خوانده ی کریستین را بازی می کند. او به کودکان خود عشق می ورزد. او از اینکه کریستین می خواهد آناستازیا را به خانه بیاورد، خیلی خوشحال است چون قبلا کریستین کسی را نیاورده بود. او در مورد اینکه پسرش در جوانی اسیر خواسته های بد بهترین دوستش شده است، هیچ چیزی نمی داند.

جیسون تیلور

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

مکس مارتینی نقش محافظ کریستین، جیسون تیلور را بازی می کند. او از همه کس از رانندگی تا برداشتن کریستین بعد از پروازش مراقبت می کند. با توجه به اینکه تیلور بسیار کم حرف است، آناستازیا از فهمیدن زندگی شخصی جیسون و دخترش بسیار شگفت زده می شود.

میا گری

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

ریتا اورا نقش خواهر خوانده ی کریستین را بازی می کند. او از کریستین جوانتر است و به برادر بزرگتر خود عشق می ورزد. به عنوان یک کودک، حضور میا تنها چیزی بود که توانست کریستین را بعد از سال ها سکوت، به صحبت وادارد. میا پر سر و صدا است و از اینکه کریستین کسی را برای دوست داشتن پیدا کرده است، بسیار خوشحال است.

خوزه رودریگز

Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر)

ویکتور راسوک نقش دوست قدیمی آنا، خوزه را بازی می کند. او یک عکاس است که تعدادی عکس از آناستازیا گرفته است و آنها را در یک گالری هنری به نمایش در آورده است. کریستین از این گالری استفاده می کند تا ببیند آیا آنا حاضر است بار دیگر با او در ارتباط باشد. در فیلم قبلی خوزه نسبت به آنا احساساتی دارد و این موضوع منجر به این می شود که کریستین از خوزه خوشش نیاید. به نظر می رسد که خوزه همچنان به آنا علاقه مند است، هر چند که آنها دوست باقی ماندند.

و بیشتر …

فیلم سومی نیز از این سری فیلم با نام Fifty Shades Freed (پنجاه سایه آزادی) برای سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است. در این فیلم سوم نیز همین بازیگران به علاوه ی بازیگران اضافی که هنوز مشخص نیستند، بازی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *