بیاتومگ – اعلام شده است که فیلم ساز جوان استیون سی میلر (Marauders و Arsenal) کارگردانی فیلم Escape Plan 2 (نقشه فرار) را بر عهده خواهد داشت. این فیلم که با همکاری یک کمپانی فیلم سازی چینی می باشد، بار دیگر با بازی سیلوستر استالونه در نقش ری برسلین می باشد، با این حال بازگشت آرنولد شوارتزنگر در نقش امیل روتمایز هنوز در حال مذاکره می باشد.

فیلم اصلی Escape Plan (نقشه فرار) در سال ۲۰۱۳ توسط کمپانی Summit Entertainment منتشر شد، و فروش داخلی آن فقط ۲۵ میلیون دلار و فروش جهانی فیلم نیز ۱۳۷ میلیون دلار بود که به نظر می رسد بیشترین فروشش از چین نصیب این فیلم شده است. پس شگفتی ای در این نیست که فیلم Escape Plan 2 (نقشه فرار) با عناصر داستانی چینی همراه باشد. فیلمنامه ی اصیل این فیلم نیز نوشته ی مایلز چپمن خواهد بود.

از دیگر بازیگران فیلم اول می توان به جیم کاویزل، کورتیس جکسون ملقب به ۵۰Cent، وینی جونز، وینست د اونفریو و امی رایان اشاره کرد.

داستان یکی از مشهورترین افراد متخصص جهانی در امنیت ساختاری را دنبال می کند که موافقت می کند تا آخرین کار خود را قبول کند، این کار فرار از یک وسیله ی فوق سری و با تکنولوژی بالا به نام مقبره می باشد. او گول می خورد و به اشتباه زندانی می شود، ری برسلین باید با یکی از زندانی ها به نام امیل روتمایز همکاری کند تا بتواند با کمک او یک نقشه ی شجاعانه و تقریبا غیرممکن برای فرار از مستحکم ترین و محفوظ ترین زندانی که تا به حال ساخته شده است، بکشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *