بیاتومگ – بعد از انتشار اولین تریلر از این سریال جدید و ابرقهرمانی مارول به نام Iron Fist (مشت آهنین) که با همکاری نتفلیکس ساخته می شود، حال کلیپ تازه ای از این سریال منتشر شده است که در زیر می توانید آن ها را مشاهده یا دانلود کنید.

این سریال چهارمین سریال مشترک مارول و نتفلیکس می باشد، مارول قبلا نیز سریال های”Daredevil (کله خراب)” ،”Jessica Jones (جسیکا جونز) ” و “Luke Cage (لوک کیج)”  را ساخته و پخش کرده است و تمام این کاراکترها در سریال جدیدی با عنوان The Defenders (مدافعان) در یک تیم قرار می گیرند. سریال Iron Fist (مشت آهنین) تنها بر روی نتفلیکس منتشر خواهد شد، پس باید انتظار داشت که یک فصل آن، کامل منتشر شود. فیلمبرداری سریال پنجم مارول نیز به نام “The Punisher (مجازاتگر)”  با بازی جان برنتال شروع شده است.

در سریال Iron Fist (مشت آهنین)، میلیاردر دنی رند (فین جونز) پس از سال ها مفقود بودن، به شهر نیویورک باز می گردد و سعی بر این دارد که با گذشته و میراث خانوادگی خود ارتباط برقرار کند. او در مقابل عناصر فاسدی که شهر نیویورک را تباه کرده اند، با استفاده از فنون کونگ فو و توانایی استفاده از قدرت خارق العاده ی مشت آهنین به مبارزه بر می خیزد.

بازیگران این سریال شامل فین جونز در نقش دنی رند/مشت آهنین، جسیکا هنویک در نقش کالین وینگ، دیوید ونهام در نقش هارولد میچام، جسیکا استروپ در نقش جوی میچام و تام پرفلی در نقش وارد میچام می باشند. بازیگر سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)، کری اَن موس نقشش به عنوان وکیل جری هوگارت را بازی خواهد کرد، همچنین روزاریو داوسون در نقش کلر تمپل در سریال حضور دارد.

سریال Iron Fist (مشت آهنین) با ۱۳ قسمت در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ (۱۷ مارس ۲۰۱۷) بر روی نتفلیکس قرار خواهد گرفت.

کلیپ سریال

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *