بیاتومگ – کمپانی A24 اولین تریلر از فیلم ترسناک It Comes at Night (آن در شب می آید) را منتشر کرده است. این فیلمی ترسناک جدید از فیلمساز تری ادوارد شولتز می باشد، او فیلم Krisha (کریشا) را در کارنامه ی خود دارد. جوئل اجرتون که در فیلم های Bright (درخشان) و Loving (دوست داشتن) بازی کرده است، در این فیلم که در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۶ (۲۵ آگوست ۲۰۱۷) اکران خواهد شد، بازی می کند. در زیر می توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

در فیلم It Comes at Night (آن در شب می آید)، یک پدر بدون اینکه چیزی بتواند متوقفش کند، از همسر و پسرش در مقابل حضور مرموز و بدخواهی که در جلوی خانه یشان آنها را می ترساند، محافظت می کند.

فیلم نوشته و کارگردانی شده توسط تری ادوارد شولتز می باشد، از جمله دیگر بازیگران فیلم می توان به رایلی کیو (بازیگر فیلم Mad Max: Fury Road)، کریستوفر ابوت (فیلم A Most Violent Year)، کلوین هریسون جونیور (فیلم The Birth of a Nation) و کارمن اجوجو (فیلم Alien: Covenant ) اشاره کرد.

شما در مورد این فیلم ترسناک ساخته ی تری ادوارد شولتز چه نظری دارید، در زیر می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تریلر فیلم It Comes at Night (آن در شب می آید)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *