بیاتومگ – در تاریخ ۷ آپریل ۲۰۱۷ (۱۸ فروردین ۱۳۹۶) قرار است انیمیشن جدید اسمورف ها (Smurf) تحت عنوان Smurfs: The Lost Village (اسمورف ها: دهکده ی گمشده) و به کارگردانی کلی اسبوری اکران شود. در این انیمیشن دمی لواتو در صداپیشگی نقش اسمورفیت، رین ویلسون در نقش گارگمال، جک مک بریر در نقش کلامسی، دنی پودی در نقش برینی، مندی پاتنکین در نقش پاپا اسمورف، جولیا روبرتس در نقش اسمورف ویلو و البته جو مانگانیلو در نقش هفتی حضور خواهند داشت.

جو مانگانیلو قبلا نیز در فیلم های که از کتاب های کمک اقتباس شده اند حضور موفقی داشته است، از جمله نقش حضور او در فیلم مرد عنکبوتی به کارگردانی سم ریمی و البته او در فیلم بعدی بتمن نیز در نقش منفی دِث استروک حضور خواهد داشت و به نظر می رسد که او بتواند حضور جذابی در انیمیشن اسمورف ها باشد، انیمیشنی که اقتباسی از مجموعه کتاب های اسمورف اثر پیر کالیفورد می باشد.

اخیرا مصاحبه ای در مورد انیمیشن اسمورف ها با مانگانیلو صورت گرفته است که پرسش ها مطرح شده و پاسخ های جو بصورت زیر است:

جو، چگونه برای حضور در این انیمیشن انتخاب شدی؟

آنها با من در مورد نقش تماس گرفتند. بعد از ملاقاتی که با سازندگان اسمورف ها داشتم، آنها به من در مورد فعالیت های خود برای انیمیشن صحب کردند و داستان آن را برای من توضیح دادند، از آنجایی که اسمورف ها کاراکترهای جذابی هستند، من تصمیم گرفتم که جزئی از این انیمیشن باشم.

آیا کار برای سنین مختلف تاثیری در حضور تو در کاراکترت دارد؟

من فکر می کنم هر کسی نیاز دارد تا کودک درون خود را دوباره بیدار کند. ما سعی خوایم کرد عملکردی داشته باشیم که کودکان و خانواده ی آنها را شاد کند، پس از این لحاظ با دو سن مختلف طرف هستیم که این مسئله بسیار جذاب است.

اسمورف – هفتی

نقش هِفتی در انیمیشن اسمورف ها: دهکده ی گمشده چیست؟

او به اندازه ی یک انسان قدرت دارد، فقط در رنگ آبی و شکل و شمایل دیگری، هفتی کاراکتر جذابی است و او در ادامه به رابطه ی عاشقانه ای با اسمورفیت خواهد داشت.

به عنوان آخرین پرسش، چه چیزی در مورد اسمورف ها باعث سورپرایز تو شده است؟

بزرگترین شگفتی من این بود که همانطور که در کودکی از این شخصیت ها لذت می بردم، الان نیز در بزرگسالی این موجودات آبی برای من جالب و جذاب هستند. من دو هفته ی پیش فیلم کامل اسمورف ها را دیدم و شخصیت عزرائیل، گربه برای من بسیار خنده دار و سر گرم کننده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *