بیاتومگ دنیل رادکلیف در طول حرفه ی خود در چند سال گذشته در کارهای مستقل و جذابی از جمله Swiss Army Man و The Woman in Black حضور داشته است. با تمام نقش هایی که دنیل در فیلم های مختلف بازی کرده است، اما طرفداران بیشتر او را بخاطر بازی در مجموعه فیلم پرمخاطب هری پاتر می شناسند. بعد از ۱۰ سال بازی در این سری فیلم در سال ۲۰۱۱ و قسمت دوم Harry Potter and the Deathly Hallows (هری پاتر و یادگاران مرگ) آخرین بازی رادکلیف در این سری فیلم بود.

از زمانی که بازی دنیل رادکلیف، با عینک و چوب جادویی خود در سری فیلم هری پاتر به پایان رسید، همیشه از او سوال می شد که آیا دوباره به دنیای هری پاتر بر می گردد یا خیر؟ بعد از اکران فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها) این فیلم که ارتباط نزدیکی با هری پاتر داشت با استقبال خوبی مواجه شد. و سال گذشته نیز شاهد انتشار کتاب جدید هری پاتر با عنوان Harry Potter and the Cursed Child (هری پاتر و کودک نفرین شده) بودیم و شایعات در مورد بازگشت رادکلیف همچنان ادامه دارد.

در مصاحبه ای که اخیرا با دنیل شده بود، او به علاقه اش به بازگشت در سری فیلم هری پاتر گفته است. صحبت های او بصورت زیر می باشد:

من مطمئن نیستم. مدت زمان زیادی است که من از این نقش به دور بوده ام و این یعنی هری پاتر مسن تر شده است. من نمی توانم با قاطعیت نظر خودم را اعلام کنم، تمام این صحبت ها مسائل تئوری هستند، ولی اگر فرصتی برای حضور دوباره فراهم شود، به آن فکر خواهم کرد و از آن استقبال می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *