بیاتومگ – استودیو والت دیزنی اعلام کرده است که بلاخره تولید نسخه جدید فیلم Mary Poppins را با نام Mary Poppins Returns (بازگشت مری پاپینز) شروع کرده است، نسخه ی اول این فیلم در سال ۱۹۶۴ تولید شده است. در فیلم بازگشت مری پاپینز ستارگانی چون امیلی بلانت (بازیگر فیلم های The Girl on the Train و Into the Woods) و لین-مانوئل میراندا (Hamilton و Moana) حضور خواهند داشت. تهیه کننده و کارگردان فیلم نیز راب مارشال (Into the Woods و Chicago) می باشد. اکران فیلم برای تاریخ ۲۳ دسامبر ۲۰۱۸ (۴ دی ۱۳۹۷) برنامه ریزی شده است.

البته بازیگران دیگری نیز در فیلم حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به بن ویشا (Spectre)، امیلی مورتیمر (Hugo)، جولی والترز (سری فیلم هری پاتر)، کالین فرث (The King’s Speech) و مریل استریپ (Florence Foster Jenkins) اشاره کرد. از بازیگران خردسال فیلم نیز می توان پیکسی دیویس (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children)، ناتالیا سال (Game of Thrones) و جوئل داوسون اشاره کرد.

بعد از دروان رکود اقتصادی لندن در حوالی سال ۱۹۳۰ داستان در مورد مایکل (ویشا) و جین (مورتیمر) است، آنها بعد از سالها بزرگ شده اند و مایکل به همراه سه فرزند خود و خدمتکارشان (والترز) در چری تری لین زندگی می کند. بعد از مشکلاتی که برای مایکل ایجاد می شود، یک پرستار بچه به نام مری پاپینز (بلانت) دوباره به خانواده ی بنکس برمی گردد تا با استفاده از مهارت های جادویی خود شادی از دست رفته این خانواده را به آنها برگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *